Jego drużyna zdobyła decydującą bramkę. Bezcenna reakcja komentatora

10

We wtorkowym meczu Euro 2020 Ukraina zdobyła decydującą bramkę w ostatnich minutach meczu. W sieci pojawiło się nagranie, w jaki sposób zareagował na to ukraiński komentator Wiktor Wacko. "Przecież mówiłem!" - krzyczał radośnie.

Jego drużyna zdobyła decydującą bramkę. Bezcenna reakcja komentatora
Ukraiński komentator. (Facebook)

We wtorek reprezentacja Ukrainy grała o awans do ćwierćfinałów Euro 2020 ze Szwecją. Po czasie regulaminowym nie udało się wyłonić zwycięzcy - obie drużyny miały po jednej bramce na koncie. Do końca regulaminowego czasu gry wynik nie uległ zmianie, więc oba zespoły musiały rozegrać dogrywkę. Wszystko wskazywało na to, że dojdzie do rzutów karnych.

Ostatecznie wygrała jednak drużyna naszych wschodnich sąsiadów. Gola na wagę awansu w przedostatniej minucie czasu doliczonego do dogrywki strzelił Artem Dowbyk. W ćwierćfinale mistrzostw Europy zespół Andrija Szewczenki zagra z reprezentacją Anglii.

Ukrainiec strzelił bramkę. Mocna reakcja komentatora

W sieci pojawiło się nagranie, jak ukraiński komentator Wiktor Wacko komentuje zwycięską bramkę swojej drużyny. Na filmiku najpierw widać skupionego i nieco zmęczonego po 120 minutach pracy z głosem Wackę. Jego emocje zmieniają się w jednej sekundzie, kiedy ukraiński piłkarz trafia do szwedzkiej bramki.

Mężczyzna nagle podskakuje z miejsca i zaczyna głośno krzyczeć "GOL!!!!". Krzyki były tak głośne, że w pewnym momencie słychać nawet, jak komentatorowi łamie się głos. Jak powiedział chwilę później, był pewien, że Dowbykowi uda się zdobyć bramkę i będzie miał na to szansę.

Mówiłem, że będzie miał moment! Przecież mówiłem! - krzyczy szczęśliwy komentator.

"Po prostu brak mi słów"

Chwilę później komentator zaniemówił z wrażenia i przez kilka sekund nie mógł wydobyć z siebie żadnego głosu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić