LAK| 

Jerzy Brzęczek zdębiał, gdy usłyszał to pytanie

2

Jerzy Brzęczek ponownie zabrał publicznie głos w sprawie sensacyjnego zwolnienia z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Wziął udział w programie na Kanale Sportowym, w którym odpowiadał m.in. na pytania fanów. Jeden z nich go zszokował.

Jerzy Brzęczek zdębiał, gdy usłyszał to pytanie
Jerzy Brzęczek (Twitter)

Jerzy Brzęczek postanowił opowiedzieć o kulisach rozstania z PZPN w programie "Niech gadają" Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym. Przypomnijmy, 18 stycznia tego roku federacja poinformowała o zwolnieniu selekcjonera, choć ten wprowadził reprezentację na Euro 2020.

Zwolnienie, akurat w tym momencie, było dla mnie zaskoczeniem. Ale jako trener zawsze musisz być na to przygotowany - mówił Brzęczek.

Szokujące pytanie

W trakcie programu Brzęczek odpowiadał także na pytania słuchaczy. Jeden z nich kompletnie zaskoczył byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Zdębiał, gdy to usłyszał. Chodziło o możliwą pracę w hiszpańskim klubie Getafe!

- Z różnych zagranicznych mediów można przeczytać, że jest pan przymierzany do pracy w Getafe. Chciałem zapytać, czy to prawda - takie zadał pytanie. Brzęczek nie wiedział, co powiedzieć. - Na dzień dzisiejszy nic o tym nie wiem, ale bardzo się ucieszyłem. Ale mnie pan zaskoczył. Chyba będę musiał założyć Twittera - odpowiedział.

Po północy do studia dodzwonił się Filip z Kutna, który jest bardzo aktywny w programach "Kanału Sportowego". Zapytał Brzęczka o błędną wymowę słowa "reprezentacja".

Przepraszam, że spytam, ale czy pan ma jakiś stres pourazowy, że mówi "repeentacja"? - zapytał. Odpowiedź Brzęczka: Powiem szczerze, że nie zwróciłem na to uwagi. Muszę pójść do logopedy. Nikt wcześniej mi tego nie mówił.

Na sam koniec programu Brzęczek przekazał koszulkę reprezentacji z jego nazwiskiem dla Krzysztofa Stanowskiego na licytację Kanału Sportowego na rzecz Fundacji "Ludzki Gest" Kuby Błaszczykowskiego, której prezesem jest Małgorzata Domagalik.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić