VDB| 

Joanna Jędrzejczyk imprezuje ile wlezie. Zaczęła świętowanie jeszcze na hali

8

Widać, że sportowa emerytura odpowiada Joannie Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC pojawiła się w sobotę na gali UFC Fight Night 208 w Londynie i skradła show. Pokazała, że imprezowanie to coś, co lubi. Rozpoczęła zabawę jeszcze na hali.

Joanna Jędrzejczyk imprezuje ile wlezie. Zaczęła świętowanie jeszcze na hali
Joanna Jędrzejczyk imprezuje z Molly McCan pod UFC London (Twitter)

Joanna Jędrzejczyk w czerwcu postanowiła zakończyć sportową karierę. Polka po dwuletniej przerwie wróciła do klatki i okazało się, że to nie był dobry pomysł. Na gali UFC 275 została rozbita przez Chinkę Weili Zhang i tuż po zakończeniu tej walki, Polka ogłosiła światu, że odwiesza rękawice na kołek.

Jędrzejczyk bawi się na koszt UFC

Jak się okazuje, mimo zakończenia kariery Polka dalej jest gwiazdą UFC. Praktycznie cały czas jest w rozjazdach i jest gościem specjalnym na wydarzeniach organizowanych przez największą organizację MMA na świecie.

Niedawno było głośno o tym, że jedzie do USA pomagać w załatwieniu walki Janowi Błachowiczowi. Teraz natomiast "JJ" wybrała się do Londynu, gdzie gościła na gali UFC Fight Night 208. Nie była tam anonimowa, nawet więcej, zrobiła show, które uchwyciły kamery i nagranie z jej udziałem stało się viralem

Impreza na hali

Okazało się, że Joanna Jędrzejczyk przed galą spotkała się z jedną z uczestniczek tego wydarzenia - Molly McCann (13-4, 6 KO). Polka obiecała Brytyjce, że jeżeli ta wygra to przyniesie jej butelkę whisky. Okazało się, że McCann swoją walkę z Hannah Goldy (6-3, 1 KO) wygrała jeszcze w pierwszej rundzie.

Joanna Jędrzejczyk nie była gołosłowna i przyniosła obiecaną nagrodę. Nawet więcej, Polka tuż po walce skosztowała tej nagrody. Towarzyszył im inny gwiazdor UFC - Michael Chandler (23-7, 11 KO). Wszystko uchwyciły kamery, a samo nagranie stało się hitem w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widać, że "życie po życiu" odpowiada Joannie Jędrzejczyk, która teraz może czerpać profity z wielu lat ciężkiej pracy. Nic w tym jednak dziwnego. Polka nadal jest najlepszą zawodniczką UFC w historii, bowiem jeszcze nikt nie bronił pasa mistrzowskiego w większej liczbie walk niż ona. Polka utrzymywała mistrzostwo w pięciu starciach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić