KW| 

Joanna Jędrzejczyk odsłoniła plany na przyszłość. Zdradziła, co chce robić

22

Co prawda Joanna Jędrzejczyk nadal ma w planach kontynuowanie kariery sportowej, ale już też zdradziła, co zamierza robić po jej zakończeniu. Okazuje się, że zawodniczka MMA chce być menedżerką.

Joanna Jędrzejczyk odsłoniła plany na przyszłość. Zdradziła, co chce robić
Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang (Instagram.com)

Joanna Jędrzejczyk ostatni raz w oktagonie zaprezentowała się 7 marca na UFC 248, tocząc pasjonujący, 5-rundowy pojedynek z Weili Zhang o tytuł w wadze do 52 kg. Polka minimalnie przegrała z Chinką na punkty.

W ostatnim czasie Jędrzejczyk pomagała w negocjacjach Mateuszowi Gamratowi z organizacją UFC. To były pierwsze przymiarki Polki do takiej roli w przyszłości. Co prawda Jędrzejczyk nadal ma w planach kontynuowanie kariery sportowej, ale już też zdradziła, co zamierza robić po jej zakończeniu.

Joanna Jędrzejczyk chce być menedżerką

Zrobiłam kolejne studia - brand marketing, bo chcę się rozwijać w tym kierunku. Gdy się za coś biorę, to nie lubię półśrodków, lubię się do czegoś bardzo mocno przygotować. Ja chcę pomagać zawodnikom. W przyszłości chcę być menadżerem. Bardzo cieszę się, że chociaż w małym stopniu mogłam brać udział przy wejściu Mateusza Gamrota do UFC - powiedziała Jędrzejczyk w rozmowie z "Super Expressem"

W latach 2015-2017 Jędrzejczyk była mistrzynią UFC w kategorii słomkowej i pięć razy udanie broniła tytułu. Dla amerykańskiej organizacji walczy od 2014 roku.

Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić