o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MK
|

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. Adam Małysz złożył zabawne życzenia młodej parze

21
Podziel się

Justyna Kowalczyk pochwaliła się w mediach społecznościowych, że poślubiła swojego wieloletniego partnera Kacpra Tekieli. Oryginalne życzenia młodej parze złożył Adam Małysz.

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. Adam Małysz złożył zabawne życzenia młodej parze
(Instagram)
bDhcnTXF

Justyna Kowalczyk zmieniła stan cywilny. Najlepsza polska biegaczka narciarska w historii w czwartek poślubiła swojego partnera Kacpra Tekieli. W mediach społecznościowych pochwaliła się swoim nowym nazwiskiem.

Ceremonia miała odbyć się już w maju. Na przeszkodzie stanęła jednak pandemia koronawirusa. Ostatecznie para powiedziała sobie "tak" 24 września w Gdańsku.

bDhcnTXH
Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli - napisała była biegaczka.
bDhcnTXN

Ze świata sportu zaczęły napływać życzenia dla młodej pary. Kowalczyk-Tekieli pogratulował m.in. Bogusław Leśnodorski, były prezes Legii Warszawa, a także Adam Małysz. Były skoczek przygotował oryginalne i zabawne życzenia.

Wspaniała wiadomość. Gratulacje, dużo szczęścia i - mimo Waszego hobby - oby jak najmniej pod górę. Sto lat Młodzej Parze - napisał dyrektor polskiej kadry skoczków narciarskich.

Mąż Justyny Kowalczyk

Kacper Tekieli zawodowo zajmuje się wspinaczką. 36-latek to także instruktor wspinaczki sportowej. W 2018 roku wziął udział w wyprawie, podczas której wyznaczano nową drogę na Broad Peak.

bDhcnTXO

Tekieli i Kowalczyk parą są od ponad roku. Pod koniec października 2019 roku była mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich pochwaliła się swoim partnerem podczas gali 100-lecia PKOl.

MMA. Mocne słowa Mameda Chalidowa przed walką Jana Błachowicza. "Ja ci mówię, on wyjdzie i go znokautuje"

bDhcnTYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Hmm
miesiąc temu
No i super, szczęścia życzę :)
Pink eyse
miesiąc temu
Wszystkiego Naj naj naj najlepszego, zdrowia szczęścia -i Pomyślności ! Oczywiście ! Dla tej młodej pary la la la...🎶🥰
Maria L-W
miesiąc temu
Wszystkiego Najlepszego. Pomyślności.
bDhcnTYj
Stanowcza
miesiąc temu
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...
paweł
miesiąc temu
To partner wieloletni czy od roku? Piszący nie umie pisać ze zrozumieniem? Przykro czytać.
Najnowsze komentarze (21)
Iwona
miesiąc temu
No i szczęścia dla niej! Ślub to mega stres i chociaż do mojego jeszcze daleko to już się niepokoje, na ten moment mam chociaż sale w Hotelu Biały Dom w Czerwionce zarezerwowaną, już samo to mnie cieszy.
Morskie Oko
miesiąc temu
Dobra wiadomość !!! Szczęścia i zdrowia !!!!!
takio
miesiąc temu
"Poślubiła swojego wieloletniego partnera Kacpra Tekieli", następnie czytamy: "Tekieli i Kowalczyk parą są od ponad roku".
Basia
miesiąc temu
Trochę się dziwię dziewczynom biorącym się za dzieciatych, rozwiedzionych i dzieciatych, czy za żonatych dzieciatych. Ja rozumiem, że jak trzydziecha stuknęła to trzeba się dać zapłodnić, ale mam wielki szacun do dziewczyn pozostających singlami, niż biorącymi się za czyichś chłopów.
Basia
miesiąc temu
Dwa lata temu miała innego partnera, to był żonaty dziennikarz sportowy i z nim poroniła. A ten najnowszy jest rozwiedziony, więc mogła go zaciągnąć przed ołtarz.
Basia
miesiąc temu
Przypomnijcie, z kim poroniła, bo muszę sobie to w historii wpisać.
waw
miesiąc temu
Zdaje się wiele osób nie wie, do czego "pije" Adam Małysz. Też do biegania przez Justynę co najmniej trzy razy ostro pod górę w dorocznych Tour de Ski, na trasie do slalomów specjalnych Pucharu Świata, bo tak organizatorzy wymyślili. A tak w ogóle, wszystkiego najlepszego młodej parze !!
Katrina
miesiąc temu
cudownie...życzę wszystkiego najlepszego. Dużo dużo szczęścia:D
bDhcnTYb
Och...
miesiąc temu
Piękna kobieta, szkoda że nie wyszła za mnie
pytanie
miesiąc temu
Młoda para?
sko-czek
miesiąc temu
Co to oznacza?"Sto lat Młodzej Parze - napisał dyrektor polskiej kadry skoczków narciarskich.". Małysz napewno tak nie napisał"mlodzej"Nawet nie potraficie przekazać pewnych informacji.A właściwie to do samego końca nie wiadomo czy te życzenia przesłał Adam Małysz jako od siebie czy jako dyrektor polskiej kadry skoczków narciarskich.Jest to kolosalna różnica.
paweł
miesiąc temu
To partner wieloletni czy od roku? Piszący nie umie pisać ze zrozumieniem? Przykro czytać.
wik
miesiąc temu
Wszystkiego Naj na nowe drodze życia!
Swojak
miesiąc temu
Niech żyją długo i szczęśliwie aby ta droga do mety się skracala a nie wydłużala się w górę
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić