MK| 
aktualizacja 

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. Adam Małysz złożył zabawne życzenia młodej parze

27

Justyna Kowalczyk pochwaliła się w mediach społecznościowych, że poślubiła swojego wieloletniego partnera Kacpra Tekieli. Oryginalne życzenia młodej parze złożył Adam Małysz.

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. Adam Małysz złożył zabawne życzenia młodej parze
(Instagram)

Justyna Kowalczyk zmieniła stan cywilny. Najlepsza polska biegaczka narciarska w historii w czwartek poślubiła swojego partnera Kacpra Tekieli. W mediach społecznościowych pochwaliła się swoim nowym nazwiskiem.

Ceremonia miała odbyć się już w maju. Na przeszkodzie stanęła jednak pandemia koronawirusa. Ostatecznie para powiedziała sobie "tak" 24 września w Gdańsku.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli - napisała była biegaczka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ze świata sportu zaczęły napływać życzenia dla młodej pary. Kowalczyk-Tekieli pogratulował m.in. Bogusław Leśnodorski, były prezes Legii Warszawa, a także Adam Małysz. Były skoczek przygotował oryginalne i zabawne życzenia.

Wspaniała wiadomość. Gratulacje, dużo szczęścia i - mimo Waszego hobby - oby jak najmniej pod górę. Sto lat Młodzej Parze - napisał dyrektor polskiej kadry skoczków narciarskich.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mąż Justyny Kowalczyk

Kacper Tekieli zawodowo zajmuje się wspinaczką. 36-latek to także instruktor wspinaczki sportowej. W 2018 roku wziął udział w wyprawie, podczas której wyznaczano nową drogę na Broad Peak.

Tekieli i Kowalczyk parą są od ponad roku. Pod koniec października 2019 roku była mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich pochwaliła się swoim partnerem podczas gali 100-lecia PKOl.

Zobacz także: MMA. Mocne słowa Mameda Chalidowa przed walką Jana Błachowicza. "Ja ci mówię, on wyjdzie i go znokautuje"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić