aktualizacja 

Justyna Żyła szczęśliwie zakochana? Na to wygląda!

16

Wydaje się, że wojenka między byłymi małżonkami jest już nieaktualna. Justyna Żyła emanuje szczęściem i chwali się samymi przyjemnymi momentami ze swojego życia.

Justyna Żyła szczęśliwie zakochana? Na to wygląda!
Justyna Żyła (Instagram)

Justyna Żyła stała się znana przez małżeństwo z Piotrem Żyłą. Po rozwodzie pojawiła się też w jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie zwojowała jednak parkietu.

Do rozwodu między skoczkiem i byłą małżonką doszło w 2018 roku. Później działo się bardzo dużo, przepychali się w sieci na argumenty, a wszystko to na oczach tysięcy internautów. Od jakiegoś czasu jest jednak spokojnie.

Justyna Żyła skoncentrowała się na swojej pasji. Nie tylko prowadzi dom i opiekuje się dziećmi, ale również spełnia się w kulinariach. To jej hobby, z którego zrobiła sposób na życie. Wydała bowiem ebook ze swoimi przepisami. Jej mama prowadzi cukiernię w centrum Wisły i tam również spełniała się eks-żona Piotra Żyły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Czułem się jak Batman". Niewiarygodne, co zrobił zawodnik MMA

Wygląda na to, że Justyna Żyła potrzebowała kilku lat, by odnaleźć spokój. Teraz wygląda na zakochaną. Nie jest już tak aktywna na Instagramie, ale kiedy już dzieli się czymś z internautami, to robi to w bardzo pozytywny sposób.

"Z nim idealnie" - brzmi jeden z hashtagów. Nie wiadomo, jak wygląda wybranek byłej małżonki skoczka narciarskiego, bowiem widać na fotce tylko złączone dłonie zakochanych. Nie był to pierwszy raz!

Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci. Justyna Żyła ma dwójkę pociech z małżeństwa z Piotrem Żyłą. Bardzo się o nie troszczy, często pokazuje ich ulubione potrawy, również wtedy, kiedy są chore. Z pewnością musiały przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, ale wygląda na to, że wszystko się poukładało!

Sam skoczek tworzy związek z aktorką, Marceliną Ziętek. Byli małżonkowie po kilku latach w końcu ułożyli więc sobie życie u boku zupełnie innych partnerów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić