LAK| 

Justyna Żyła żyje w luksusach. W tym domu mieszkał kiedyś Piotr

36

Justyna Żyła dostała po rozwodzie z Piotrem piękny dom, który jest wart wielką fortunę. W nim kiedyś mieszkał skoczek narciarski.

Justyna Żyła żyje w luksusach. W tym domu mieszkał kiedyś Piotr
Justyna Żyła (Instagram)

W 2018 roku Piotr Żyła i Justyna Lazar-Żyła rozwiedli się po dwunastu latach małżeństwa. Para ma dwójkę dzieci, która została pod opieką mamy. Piotr Żyła ma sądowe prawo do spotkań z nimi. Jednak była żona skoczka nie jest zadowolona z tego, jaki wpływ ma on na dzieci i jak je traktuje. Sygnalizowała to w wywiadach i w postach na Instagramie.

Kilka miesięcy temu eksmałżonka Żyły mówiła w wywiadzie dla "Super Expressu", że otrzymywane alimenty w przeliczeniu na jedno dziecko wynoszą mniej niż najniższa krajowa. Ta wynosi 2600 zł. W dodatku zdarza się, że pieniądze docierają na jej konto z dwudniowym opóźnieniem.

Imponująca willa

Żyła dostała po rozwodzie z Piotrem piękny dom, który jest wart wielką fortunę. W nim kiedyś mieszkał skoczek narciarski.


W imponującej posiadłości znajdują się m.in. wielki salon, kominek i taras ze wspaniałym widokiem. Jest także ogromna kuchnia, w której kobieta może realizować swoją pasję. Mowa oczywiście o gotowaniu.

"Super Express" donosi, że willa wyceniana jest na milion złotych. Wiele osób może jej tylko pozazdrościć.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić