Kamil Stoch wyjaśnił wczesny ożenek. Piękne słowa o żonie

22
Podziel się:

Nie wszyscy wiedzą o tym, że Kamil Stoch w bardzo młodym wieku wziął ślub. W jednym z wielu wywiadów, jakie udzielił, trzykrotny mistrz olimpijski wyjaśnił, dlaczego zdecydował ożenić się jako 23-latek.

Kamil Stoch wyjaśnił wczesny ożenek. Piękne słowa o żonie
Kamil i Ewa Bilan-Stoch (Instagram)

Przez ostatnie cztery miesiące skoczkowie prawie co tydzień zapewniali swoimi startami w Pucharze Świata wielkie emocje. Sezon obfitował w sukcesy Biało-Czerwonych. Jednym z wyróżniających się skoczków był Kamil Stoch, który na przełomie 2020 i 2021 roku wygrał Turniej Czterech Skoczni, a później jeszcze kilka razy stanął na podium pucharowych konkursów.

W miniony weekend w Planicy skoczkowie zakończyli sezon i rozpoczęli krótkie wakacje. Kamil Stoch wrócił do domu i może teraz więcej czasu poświęcić swojej ukochanej żonie Ewie Bilan-Stoch. Para jest małżeństwem już od 2010 roku. W tym roku będą obchodzić 11. rocznicę ślubu.

Tymczasem Kamil Stoch ma zaledwie 34 lata. Tym samym ślub wziął dość szybko, już jako 23-latek. Podczas jednego z wywiadów skoczek wyjaśnił, skąd tak szybka decyzja o wzięciu ślubu z dwa lata starszą ukochaną.

Wziąłem ślubu wcześnie, ale chciałem wracać do kogoś, kto będzie czekał na mnie w domu - powiedział trzykrotny mistrz olimpijski w wywiadzie na kanale YouTube jednego z jego sponsorów Blachotrapez. Jego słowa cytuje również sport.se.pl.

Stoch dodał również, że jest bardzo szczęśliwy, że znalazł tak wspaniałą żonę jak Ewa Bilan-Stoch i podkreślił, że opatrzność Boża miała duży wpływ na jego związek. Po wynikach w ostatnich kilku sezonach widać, że małżeństwo bardzo służy Kamilowi Stochowi. Z obrączką na palcu świętował swoje największe sukcesy, między innymi trzy złote medale olimpijskie.

Zobacz także: Eliminacje MŚ 2022. Ekspert uderza w decyzję Paulo Sousy. "To okazało się błędem"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić