o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Kamil Stoch wyjaśnił wczesny ożenek. Piękne słowa o żonie

14
Podziel się

Nie wszyscy wiedzą o tym, że Kamil Stoch w bardzo młodym wieku wziął ślub. W jednym z wielu wywiadów, jakie udzielił, trzykrotny mistrz olimpijski wyjaśnił, dlaczego zdecydował ożenić się jako 23-latek.

Kamil Stoch wyjaśnił wczesny ożenek. Piękne słowa o żonie
Kamil i Ewa Bilan-Stoch (Instagram)
bEiWmHxh

Przez ostatnie cztery miesiące skoczkowie prawie co tydzień zapewniali swoimi startami w Pucharze Świata wielkie emocje. Sezon obfitował w sukcesy Biało-Czerwonych. Jednym z wyróżniających się skoczków był Kamil Stoch, który na przełomie 2020 i 2021 roku wygrał Turniej Czterech Skoczni, a później jeszcze kilka razy stanął na podium pucharowych konkursów.

W miniony weekend w Planicy skoczkowie zakończyli sezon i rozpoczęli krótkie wakacje. Kamil Stoch wrócił do domu i może teraz więcej czasu poświęcić swojej ukochanej żonie Ewie Bilan-Stoch. Para jest małżeństwem już od 2010 roku. W tym roku będą obchodzić 11. rocznicę ślubu.

bEiWmHxj

Tymczasem Kamil Stoch ma zaledwie 34 lata. Tym samym ślub wziął dość szybko, już jako 23-latek. Podczas jednego z wywiadów skoczek wyjaśnił, skąd tak szybka decyzja o wzięciu ślubu z dwa lata starszą ukochaną.

Wziąłem ślubu wcześnie, ale chciałem wracać do kogoś, kto będzie czekał na mnie w domu - powiedział trzykrotny mistrz olimpijski w wywiadzie na kanale YouTube jednego z jego sponsorów Blachotrapez. Jego słowa cytuje również sport.se.pl.

Stoch dodał również, że jest bardzo szczęśliwy, że znalazł tak wspaniałą żonę jak Ewa Bilan-Stoch i podkreślił, że opatrzność Boża miała duży wpływ na jego związek. Po wynikach w ostatnich kilku sezonach widać, że małżeństwo bardzo służy Kamilowi Stochowi. Z obrączką na palcu świętował swoje największe sukcesy, między innymi trzy złote medale olimpijskie.

bEiWmHxp
Zobacz także: Eliminacje MŚ 2022. Ekspert uderza w decyzję Paulo Sousy. "To okazało się błędem"
bEiWmHxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
Kasia
3 miesiące temu
Widać, że jest dojrzałym facetem i kocha swoją żonę nad życie. Mój mąż tak samo bardzo wcześnie mi się oświadczył i 10 lat już jesteśmy razem :) Kilka dni temu była nasza rocznica, na którą dostałam roombę do sprzątania. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem a ja w ogóle nie żałuję tego, że w wieku 22 lat wyszłam za mąż.
jacho
3 miesiące temu
Ale też mi! Ja też miałem 23 lata jak się żeniłem. Wszystkiego dobrego życzę Kamilowi i jego żonie. Niech Wam Bóg błogosławi!!!
Szkoda Kamila
3 miesiące temu
...............
bEiWmHxL
Lepza cwaniaa
3 miesiące temu
nic w zamian
asd
3 miesiące temu
Brakuje im potomstwa to już czas
Sitt
3 miesiące temu
Ja miałem 19 lat jak pokochałem z wzajemnością moją Anię. Mam teraz 62 lata, jesteśmy wciąż zakochani w sobie i wciąż razem!!!
Nelka
3 miesiące temu
Super Panie Kamilu !!! Dzięki, pięknie że nie opierasz się na sobie, ale Boga doceniasz. Niech Wam obojgu Błogosławi !
Piotr1996
3 miesiące temu
Ja mam 25 lat i nigdy nie miałem jeszcze ukochanej. W sumie mam jeszcze czas ale nic na siłę. Jeśli zostane sam w życiu to zaakceptuję to z uśmiechem bo nie każdy musi być w związku i nie każdemu to pisane. Pozdrawiam.
Jan
3 miesiące temu
Ta katolicka mentalność polskich skoczków...
Joanka
3 miesiące temu
Stoch a w komentarzach reklamy burdeli. A co z handlem ludźmi?
L...
3 miesiące temu
Powodzenia....
Rik
3 miesiące temu
Mam 66 lat jestem po ślubie 42 lata. Ale gratuluję znalezienia drugiej połowy jabłka szczęścia!
Toska
3 miesiące temu
Dlatego go cenie nie zdolala go uwiesc zadna dla slawy nie zdradzil zony tak jak to zrobil zyla zostawiajajac dzieci
bEiWmHxD
Marek
3 miesiące temu
Super, Myśmy z żoną wzieli ślub na czwartym roku studiów, a było to 46lat temu mając niespełna 22 lata.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić