o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Kiedyś robił to Piotr, teraz musi pracować sama. Trudny dzień Justyny Żyły

23
Podziel się

Prace w ogrodzie zazwyczaj są domeną mężczyzn. Po rozwodzie z Piotrem Żyłą Justyna musi jednak radzić sobie sama.

Kiedyś robił to Piotr, teraz musi pracować sama. Trudny dzień Justyny Żyły
Kiedyś robił to Piotr, teraz musi pracować sama. Trudny dzień Justyny Żyły, fot. AKPA (AKPA, AKPA, Norbert Nieznanicki)
bEhfeUFx

Piotr i Justyna Żyła przez wiele lat byli szczęśliwym małżeństwem. Gdy reprezentant Polski odnosił pierwsze sukcesy na skoczniach narciarskich, jego partnerka pełniła rolę menedżera. Wydawało się, że są sobie pisani. Po dwunastu latach nastąpił jednak duży rozłam. Według relacji Justyny mąż zostawił ją samą z dwójką dzieci.

Przez wiele lat to Piotr zajmował się sprawami ogrodowymi. Teraz Justyna nie może liczyć na pomoc mężczyzny, dlatego wzięła sprawy w swoje ręce. Pogoda w Polsce jest doskonała. Słońce przeplata się z deszczem, a to oznacza, że ogrodnicy mają pełne ręce roboty. Trawa w tym czasie rośnie jak szalona.

bEhfeUFz
Trawa sama się nie skosi. Więc tak jak każdy biorę kosiare i lecę rozprawić się z chaszczami. Nie jest to moje hobby ale co zrobić... Nie narzekam, zawsze chciałam duży ogród. "W babach siła" - napisała humorystycznie Justyna.

Rozwód Piotra i Justyny. 34-latka miała problem

Była partnerka Piotra przyznała w przeszłości, że związek ze sławnym mężczyzną ją przytłaczał. On robił karierę, a ona żyła w cieniu. Z tego powodu jej samoocena mocno się obniżyła.

Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę - powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb.
bEhfeUFF

Po rozwodzie zdecydowanie szybciej życie ułożył sobie Piotr Żyła. Reprezentant Polski od wielu miesięcy spotyka się z Marceliną Ziętek.

Zobacz także: Szczęsny zakończył spekulacje na temat transferu. "Odpowiem na to pytanie raz"
bEhfeUGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
...
5 dni temu
mnie bez słowa ukradli ludzi i uprawnienia więc nawet gdybym chciała pracować to nie mogę, bawcie się dobrze wszyscy
Aga
5 dni temu
Po co pisać komentarze jaknje zaraz kasujecie jak coś dobrego k Justynie to kasujecie dno
Adam
5 dni temu
Pani Justynko Dużo szczęścia życzę dla Pani i dzieci. Pozdrawiam i życzę Dużo siły ♥️😊😘
bEhfeUGb
Heniek
5 dni temu
Lu ie prace w ogrodzie
Stolec analny
6 dni temu
w kupie siła
Ktoś życzliwy
6 dni temu
Bardzo przykre są niektóre komentarze. Ja podziwiam Panią Justynę. Widać, że dba o dzieci, ma swoje pasje. Nie szuka na siłę jakiegoś "tatusia" dla swoich dzieci. Pięknie wygląda. Dużo szczęścia i spokoju Pani życzę.
Ups
6 dni temu
Ale to głupie
Hehe
6 dni temu
Do łóżka ma kogoś. Ale do trawnika już nie ?
Anna
6 dni temu
Stać ją na wynajęcie kosiarza.
Janek
6 dni temu
Szczerze to babka jest mądrzejsza niż większość tych co tu pisze i ten jej ex razem wzieci. Zarabia bo jest o niej głośno, tu zatańczy, tam coś powie, ważne żeby w mediach było głośno to i są propozycje współpracy, zaproszenia tu i tam czy choćby kampanie reklamowe na insta. Opis na insta tez dobrze wie jak zrobić (zapytanie, będą komentarze i odpowiedzi od obserwujących, to nabija statystyki). Wielu się z niej śmieje a to ona się może śmiać bo super wykorzystuje swoje 5 min jak na taką zwykła kiedyś kurę domowa.
Taki tam
6 dni temu
A dla mnie oni wszyscy są dziwni. Jedna pokazuje wdzięki w Playboyu a oficjalnie robi z siebie ofiarę, że wstyd jej było ubrać odważniejszą sukienkę. Do tego mega parcie na szkło i co tu wiele mówić - problemy psychiczne. Może nie schizofrenia, ale to co ona wyrabia zdrowe nie jest. Jej były dobrze skacze, ale jest klaunem. Tak jak przytoczyła niemiecka gazeta. Wciąż się śmieje jakby był nabzdryngolony. Robi jakieś dziwne akcje-żarty na poziomie 13-latka Przerasta go związek frazeologiczny, nie mówiąc o budowie zdań. Nowa kochanica 11 lat młodsza. Jak stara miała parcie na szkło to ta ma 5 razy większe. Szkoda tylko klauna - bo widać, że niczego się nie nauczył i zaraz będzie powtórka z rozrywki: pranie brudów w mediach. Uprzedzając komentarze ja w życiu nie osiągnąłem nic.
Hmmmm
6 dni temu
No przecież pokazywała zdjęcia z jakimś wspaniałym przyjacielem domu , nawet z łóżka . Trawnika skosić nie potrafi ?
Wein
6 dni temu
Koszenie trawy w krótkich spodenkach ?! Powodzenia
bEhfeUFT
Artek
6 dni temu
Dobrze, że nie czesze włosów córki grabiami..
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić