aktualizacja 

Kłopotliwe pytanie do Hołowni. Nie wiedział, jak wybrnąć

73

Kampania wyborcza w pełni, a kandydaci promują się także przez sport. O tę kwestię w Radiu Zet zapytany został lider jednej z list wyborczy, Szymon Hołownia.

Kłopotliwe pytanie do Hołowni. Nie wiedział, jak wybrnąć
Na zdjęciu: Szymon Hołownia (YouTube, Radio Zet)

Nieco ponad trzy tygodnie pozostało do wyborów parlamentarnych w Polsce, a to oznacza, że kampania wkracza w najgorętszy okres. Kandydaci do sejmu i senatu prześcigają się w pomysłach na promocje swoich programów i profili. Wykorzystują do tego także sport.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gol sezonu?! To co zrobił można oglądać godzinami [WIDEO]

Na początku września na stadionie w Radomiu pojawił się startujący z list Prawa i Sprawiedliwości Robert Bąkiewicz. Gościł on na meczu PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Radomiakiem a Piastem Gliwice (1:1).

Kibice natychmiast zarzucili mu, że na stadionie w Radomiu pojawił się dopiero w kampanii i w związku z tym, z jakiego okręgu startuje. Pod jego adresem padło wiele cierpkich komentarzy.

Kłopotliwe pytanie do Hołowni

W piątek o aspekt sportowy zapytany został z kolei Szymon Hołownia. Jeden z liderów listy "Trzeciej Drogi" pochodzi z Białegostoku i stamtąd startuje do sejmu.

A będzie pan na stadionie Jagielloni? Jest pan kibicem Jagielloni? - zapytał Bogdan Rymanowski w Radiu Zet.

A Hołownia postanowił wybrnąć z tego następująco:

Jestem takim - powiedziałbym - zdalnym kibicem Jagiellonii - odparł.

Dopytywany z kolei o to, czy wie, które miejsce klub zajmuje aktualnie w tabeli rozgrywek, również odpowiedział wymijająco.

Ja mówię, że jestem zdalnym kibicem, a więc nie do końca już praktykującym. Nie pamiętam, które zajmują miejsce - odpowiedział.

Tymczasem Jagiellonia Białystok jest jedną z największych pozytywnych niespodzianek pierwszej części sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Po ośmiu kolejkach zespół zajmuje drugą lokatę z dorobkiem 15 punktów.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić