Kłótnia, krew i szwy. Co wydarzyło się między matką Neymara, a jej młodym chłopakiem?

2

Sąsiedzi zaniepokoili się, gdy wieczorem usłyszeli ostrą kłótnię. Niedługo później przyjechała karetka i zabrała krwawiącego 23-letniego partnera matki Neymara

Kłótnia, krew i szwy. Co wydarzyło się między matką Neymara, a jej młodym chłopakiem?
(PSG via Getty Images)

W brazylijskich mediach pojawiły się nowe informacje o kontrowersyjnym związku 52-letniej Nadine Goncalves z 23-letnim Tiago Ramosem. Okazuje się, że we wtorek wieczorem było bardzo burzliwie. Około godziny 20 sąsiedzi usłyszeli wrzaski w domu matki Neymara.

Na miejsce przyjechała karetka, bo Ramos został rany. Z ramienia lała się krew, a rana była na tyle poważna, że trzeba było założyć kilkanaście szwów. Co się stało? Podobno Tiago sam się zranił w ramię, aby następnie oskarżyć partnerkę o napaść.

Brazylijskie media potem otrzymały oświadczenie od przedstawicieli matki Neymara. Z niego z kolei można poznać jeszcze inną wersję wydarzeń.

Nadine ma się dobrze. Doszło do wypadku domowego z udziałem Tiago, a Nadine na wszelki wypadek postanowiła wezwać pogotowie. Wszystko jest w porządku - czytamy w oświadczeniu.

23-latek nie jest świętoszkiem. Ramos w październiku został oskarżony przez swoją partnerkę o napaść. 44-letnia Rita Cumplido potem otrzymała ochronę. Związek ostatecznie się rozpadł. Czy będzie tak i w tym przypadku? Możliwe, bo już niedawno para się rozstała, by szybko do siebie wrócić.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić