LAK| 
aktualizacja 

Kolega z boiska zdradza sekret o życiu Cristiano Ronaldo. Wielu się zdziwi

10

Dimitar Berbatow, była gwiazda Manchesteru United, w ostatnim wywiadzie postanowił zdradzić sekret o Cristiano Ronaldo. Słowa Bułgara na temat alkoholu w życiu Portugalczyka są zaskakujące.

Kolega z boiska zdradza sekret o życiu Cristiano Ronaldo. Wielu się zdziwi
Cristiano Ronaldo (LightRocket via Getty Images, Nicolò Campo, Nicolò Campo)

Wielu osób, nie tylko kibiców piłki nożnej, interesuje życie Cristiano Ronaldo. Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na temat portugalskiego skrzydłowego, jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Teraz bardzo ciekawą anegdotę opowiedział Dimitar Berbatow.

Ronaldo pije alkohol?

Bułgar w przeszłości był wielką gwiazdą Manchesteru United. W sezonie 2008/2009 grał w tym klubie z Cristiano Ronaldo, który później trafił do Realu Madryt. Berbatow w rozmowie z "Marca" wyjawił, jak wyglądała wspólna gra z Portugalczykiem.

To był gość, który zawsze chciał wygrywać. Gdy przyjeżdżałeś na trening, on był już w siłowni i robił różne ćwiczenia. Gdy kończył się trening, on zostawał i pracował nad różnymi elementami. Mocno ćwiczył wykończenie akcji. Później szedł pływać, a jeszcze później na siłownię. Perfekcjonista - przyznał Berbatow.

Bułgar zdradził również, jakie podejście miał Ronaldo do alkoholu. Okazuje, że Portugalczyk mocno stronił od napojów wyskokowych. Nawet ich nie pił w trakcie... imprez świątecznych.

To niesamowite, że nigdy nie widziałem go z drinkiem w ręku, nawet podczas organizowanych przez nas imprez świątecznych. Wszyscy bawili się świetnie, ale on to robił bez alkoholu. Profesjonalista - skomentował.
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić