LAK| 

Kolejne wielkie nazwisko w FAME MMA? To może być rywal Don Kasjo!

4

Don Kasjo to jedno z głośniejszych nazwisk w organizacji Fame MMA. Sporo szumu wokół niego zrobiło się po walce z Normanem Parkiem. Okazuje się, że jego kolejnym rywalem może być zawodnik z doświadczeniem UFC. To byłaby kolejna gwiazda w organizacji!

Kolejne wielkie nazwisko w FAME MMA? To może być rywal Don Kasjo!
Don Kasjo (FAME MMA)

Ogromne kontrowersje towarzyszyły walce Kasjusza Życińskiego z Normanem Parkiem. Polak nie mógł pogodzić się z - jego zdaniem - błędnym werdyktem sędziów. Walka trzymała w napięciu do ostatniej minuty. Nie brakowało soczystych ciosów, a lepsze wrażenie sprawiał Kasjusz Życiński. Dlatego gdy zakończył się pojedynek, wielu fanów, szefowie Fame MMA i sam Don Kasjo byli przekonani, że to właśnie Polak wygrał.

Sędziowie mieli jednak inne zdanie i triumfatorem ogłosili Normana Parke'a. Pretest Polaka nic nie dał. Parke mógł cieszyć się ze zwycięstwa, za które zdobył m.in. pas króla i kilogramową sztabkę złota.

Kto kolejnym rywalem Don Kasjo?

Wszyscy czekają na kolejną walkę Kasjusza Życińskiego. W kuluarach pojawiła się mocna kandydatura. Serwis mma.pl - powołując się na kanał "Mistrz gry" na Youtubie - poinformował, że Don Kasjo może zmierzyć się z Rhysem McKee'em, który ma za sobą epizod w UFC.

Walczył tam w kategorii półśredniej. Przegrał przed czasem z Khamzatem Chimaevem oraz jednogłośną decyzją sędziów z Alexem Morono. W lutym 2021 roku McKee został zwolniony z federacji UFC.

Gala Fame MMA 11 ma się odbyć we wrześniu 2021 roku. Na pewno zobaczymy dziesięć pojedynków, wśród których przynajmniej jeden będzie obsadzony przez kobiety. Póki co wiadomo, że zawalczy Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska z Patrycją Wieją oraz piosenkarz Norbert Smolasty Smoliński.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić