KW| 

Koniec głośnego związku. Słynna biathlonistka rozwodzi się. Wielki majątek do podziału!

3

Czeskie media żyją rozstaniem sportowej pary Gabrieli i Petra Koukalov. Małżeństwo po czterech latach rozwodzi się. Do podziału jest ogromny majątek.

Koniec głośnego związku. Słynna biathlonistka rozwodzi się. Wielki majątek do podziału!
Gabriela Koukalova (Instagram)

Para o rozstaniu zadecydowało już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz informacja wyszła na jaw. W czeskich mediach, które zajmują się sportem, jest to teraz temat numer jeden. Głos na ten temat - za pomocą mediów społecznościowych - zabrała Gabriela Koukalova, słynna biathlonistka.

Inne wyobrażenia o przyszłości

Jako partnerzy zerwaliśmy kilka miesięcy temu i wystąpienie o rozwód to tylko formalny krok. Okazało się, że nasze wyobrażenia o życiu są inne - oświadczyła Koukalova.

Jej mąż Peter potwierdził te informacje. Czytamy ponadto, że para dalej ze sobą rozmawia i ma nadzieję, że nawet po oficjalnej decyzji o rozwodzie może kontynuować takie relacje. Choć tutaj pojawia się problem: duże pieniądze do podziału.

Czesi donoszą, że para w ostatnich latach zgromadziła spory majątek, który wycenia się na ponad dziesięć milionów czeskich koron. Razem zbudowali m.in. wspaniałą rezydencję w Hořovicach w środkowych Czechach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić