o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
|

Koronawirus. Tak Iga Świątek spędza czas na kwarantannie

50
Podziel się

Z powodu kontaktu z zakażonym koronawirusem Andrzejem Dudą, Iga Świątek jest na domowej kwarantannie. Nie spędza jednak tego czasu sama. Kto jej zatem towarzyszy?

Koronawirus. Tak Iga Świątek spędza czas na kwarantannie
Iga Świątek (PAP)
bDTsuLGt

To była wiadomość soboty. Rano okazało się, że Andrzej Duda ma koronawirusa. Tym samym osoby, które w ostatnich dniach miały kontakt z prezydentem RP, musiały udać się na kwarantannę.

W piątek Złoty Krzyż Zasługi Iga Świątek odebrała właśnie z rąk Andrzeja Dudy. To oznaczało zatem, że polska tenisistka musi poddać się kwarantannie, ponieważ mogła zakazić się koronawirusem od prezydenta.

bDTsuLGv

"Ani ja, ani członkowie mojego teamu nie mamy objawów koronawirusa. Wykonujemy testy regularnie. Zgodnie z obowiązującymi procedurami poddajemy się kwarantannie. Badania powtórzymy za trzy dni. Życzymy wszystkim dużo zdrowia, uważajcie na siebie!" - napisała w sobotę na Instagramie Iga Świątek.

Dzień później zwyciężczyni wielkoszlemowego Roland Garros zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy jak spędza kwarantannę domową. Tenisistka czyta książkę, a towarzyszy jej kot... Grappunia.

"Dobrze, że Grappunia nie musi zachowywać dystansu społecznego..." - żartowała za swojej fotografii Iga Świątek.

bDTsuLGB

W najbliższych dniach, po wykonaniu testu, dowiemy się, czy polska tenisistka wraz z tatą Tomaszem Świątkiem (także uczestniczył w piątkowej ceremonii) zakazili się koronawirusem.

Przypomnijmy, że na przełomie września i października Iga Świątek osiągnęła wielki sukces. Po fantastycznej grze wygrała wielkoszlemowy Roland Garros, jeden z czterech najważniejszych turniejów w roku w tenisie. Polka w drodze po końcowy triumf we Francji nie straciła nawet seta.

bDTsuLGC
Zobacz także: Zamknięcie restauracji. Ekspert komentuje
bDTsuLGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
Mmm
6 miesięcy temu
Dziwne pani Świątek po kilkuminutowym kontakcie z prezydentem zostaje skierowana na kearantannę ....a personel medyczny po kilkugodzinnym kontakcie z zarażonym pacjentem już nie....
Ricardo
6 miesięcy temu
Iga jesteś wspaniała , gratuluję szlema i czekam na pozostałe. Uważam że grasz najlepszy tenis pozdrowienia dla Rodziny i Sztabu Szkoleniowego
Bernadetta..
6 miesięcy temu
Gratulacje. pani Igo,niech pani tak gra cały czas,nie ma co słuchać. -. dobrze wygląda, źle.wyglada,niech każdy patrzy. na swoje. życiowe. osiągnięcia,i na swoje. odznaczenia.Bernadetta.
bDTsuLGX
Edward
6 miesięcy temu
Nasza Wspaniała tenisistka,brawo.Ps kot jest piękny.
R123
6 miesięcy temu
Gratuluję odznaczenia. Wielu krytykujących te fakt, nigdy niczego nie osiągnęli i nie osiągną i z tej prostej przyczyny nie będą niczym odznaczeni. Przemawia przez nich fałszywe ego. Życzę więcej sukcesów.
Najnowsze komentarze (50)
domi82
6 miesięcy temu
Dominiku, Filipiaku Igo, i Świąteko cześć. Triumfu, gratuluję szczęśliwa, i życzę następnego.
domi82
6 miesięcy temu
Dominik, Filipiak Iga, i Świąteka cześć. Sport, tenis zawodniczka, i szczęście triumf. Dominik, Filipiak Iga, Świąteka cześć.
Mariusz
6 miesięcy temu
Dlaczego Pani i ojciec nie odmówili odznaczeń przecież ludzie bardziej zasłużeni dla Polski nie dostali. Gdzie Wasz honor.!!!
WILK
6 miesięcy temu
BRAWO PANI IGO
Arek
6 miesięcy temu
Pani Igo tak sobie spieprzyć życiorys.
Mario
6 miesięcy temu
Dziwne, nauczycielka mojego syna ma covid, miała kontakt nie tylko z jego klasa i nikt nie ma kwarantanny
Ffft
6 miesięcy temu
Pierdoły wypisukecie
Polak
6 miesięcy temu
I tak Du.a przysłużył się rozwojowi polskiego sportu..
bDTsuLGP
Plebs
6 miesięcy temu
Ciekawe czy innym też robi się testy co trzy dni. Zwykłym ludziom to testów nawet na koniec choroby się nie wykonuje bo taki jest uważany za wyleczonego, rodzinie chorego też się nie robi, a tu co trzy dni. Jak widać niektórzy są lepsi od innych.
Grizzly
6 miesięcy temu
A może złapał covid od Pana Czarnka.....myśleć!!!
Dudek
6 miesięcy temu
Ige wyslali na kwarantanne bo widziala sie Duda a nie nie wyslali nikogo z PGE a Duda tez tam byl i macal sie z ludzmi. Dziwne to wszystko jest.
Edward
6 miesięcy temu
Nasza Wspaniała tenisistka,brawo.Ps kot jest piękny.
Ola
6 miesięcy temu
Dlaczego kasujecie prawdziwe komentarze? Naprawdę nie zostałam skierowana na kwarantannę po kontakcie z moim zarażonym mężem !!! Mogliśmy sobie nawet razem mieszkać, a dzieci mogły chodzić do szkoły.
Ola
6 miesięcy temu
a ja nie zostałam skierowana na kwarantannę po kontakcie z moim zarażonym mężem !!! Mogliśmy sobie nawet razem mieszkać, a dzieci mogły chodzić do szkoły.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić