VDB| 

Kryzys w związku gwiazdy FAME MMA? Szczery wpis narzeczonej

49

W ostatnich tygodniach fani zaniepokoili się statusem związku Oli Ciupy i Jakuba "Kubańczyka" Flasa. Do tej pory wydawali się być nierozłączni, a w ostatnich tygodniach ich media społecznościowe nieco milczały. W końcu na szczere wyznanie zdecydowała się sama artystka.

Kryzys w związku gwiazdy FAME MMA? Szczery wpis narzeczonej
Ola Ciupa (Instagram.com)

Historia miłosna Kubańczyka i Oli Ciupy wygląda niczym gotowy scenariusz na film romantyczny. Raper i zawodnik FAME MMA niedawno zdecydował się wyznać, że to właśnie związek z artystką i modelką uratował jego karierę, a może nawet i życie (więcej na ten temat TUTAJ).

Para wydawała się być nierozłączna. Mimo że oboje mają zawody, które wymagają od nich mobilności to bardzo często w mediach społecznościowych można było zobaczyć ich razem. Ostatnio się to jednak nieco zmieniło.

To zaniepokoiło fanów. Stąd też podczas sesji Q&A (pytania i odpowiedzi) na profilu Oli Ciupy padło pytanie dotyczące statusu ich związku. Influencerka zdecydowała się na szczera odpowiedź.

"Jaką macie aktualnie relacje z Kubą? Bo wydajecie się być częściej osobno niż razem" - zapytał internauta.
"Kuba od wakacji zagrał 100 koncertów, więc nie dziwne, że odnosisz takie wrażenie. Jeszcze będziemy mieć czas, żeby spędzić go razem" - uspokajała fanów Ola Ciupa na InstaStory.

W ostatnim czasie zauważalne jest, że Kubańczyka pochłonęła kariera muzyczna. Świadczy o tym fakt, iż po raz ostatni zwalczył na gali FAME MMA 9, na której sięgnął po pas mistrzowski. Od tamtej pory nie pojawił się już w oktagonie, a przypomnijmy, że już 20 listopada odbędzie się FAME MMA 20.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić