KW| 

Krzysztof Piątek na zgrupowaniu kadry, a ukochana na wakacjach na Krecie. Piękne zdjęcia

8

Krzysztof Piątek w ostatnich dniach przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski, tymczasem jego żona udała się na wakacje na Kretę. Wrzuca stamtąd piękne zdjęcie. Jednym z nich zachwyciła się Ewa Chodakowska.

Krzysztof Piątek na zgrupowaniu kadry, a ukochana na wakacjach na Krecie. Piękne zdjęcia
Krzysztof Piątek i Paulina Piątek (Instagram)

Krzysztof Piątek pojechał na zgrupowanie reprezentacji Polski, która we wrześniu rozegrała dwa mecze w Lidze Narodów z Holandią (0:1) i Bośnią i Hercegowiną (2:1). Tymczasem jego ukochana w tym czasie zrobiła sobie wakacje. Paulina Piątek sama poleciała na Kretę, gdzie wypoczywa w miejscowości Malia.

Paulina Piątek wrzuca piękne zdjęcia

Żona "Il Pistolero" wszystko relacjonuje na Instagramie. Kobieta nie tylko zamieszcza swoje fotografie. Chętnie także dzieli się ciekawymi miejscami, które spotyka podczas urlopu. Jej fani są zachwyceni malowniczymi obrazami na Krecie.

Pod jedną z fotografii komentarz zamieściła Ewa Chodakowska. Ekspertka od zdrowego trybu życia jest oczarowana ukochaną Piątka.


Uwielbiam Twoją wrażliwość, uwielbiam sposób, w jaki prowadzisz swój profil.. i czekam, czekam na przełożenie tego artystycznego potencjału na jakiś CUD PROJEKT - napisała Chodakowska.

Zobacz nowe zdjęcie Piątek na Krecie:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Napastnik reprezentacji Polski na ślubnym kobiercu stanął ze swoją wybranką w ubiegłym roku. Jego kariera w ostatnich miesiącach nabrała tempa, a żona Paulina nie odstępowała go na krok. Z wykształcenia jest prawniczką, a na Instagramie pozuje w ubraniach od projektantów. Jest o cztery lata starsza od męża.

Zobacz także: US Open. Dyskwalifikacja Djokovicia. Czy Wojciech Fibak podjąłby inną decyzję? "Regulamin jest restrykcyjny"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić