Adrian Hulbój| 

Lewandowski zadawał jej to pytanie. Po transferze do Barcelony przestał

9

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich mieszka obecnie w Hiszpanii. Jak się okazało, przeprowadzka do tego kraju zmieniła życiowe priorytety słynnej trenerki fitness, o czym ta opowiedziała w rozmowie z Onetem.

Lewandowski zadawał jej to pytanie. Po transferze do Barcelony przestał
Na zdjęciu Anna i Robert Lewandowscy (Licencjodawca, Instagram Anna Lewandowska)

Robert Lewandowski w lipcu 2022 roku został piłkarzem FC Barcelony, a do Hiszpanii przeprowadził się z całą rodziną. Lewandowscy na Półwyspie Iberyjskim zetknęli się z zupełnie innym stylem życia niż ten znany im wcześniej z Monachium czy Warszawy. Jak się okazało, przeprowadzka wpłynęła też na zmianę mentalności Anny Lewandowskiej.

Słynna trenerka opowiedziała o tym w rozmowie z Onetem. Jak przekazuje, w Katalonii znalazła więcej czasu na rozwijanie swoich pasji, zrezygnowała też z części obowiązków zawodowych, które pochłaniały jej czas w Monachium.

Gdy mieszkaliśmy w Monachium, byłam całkowicie pochłonięta pracą. Wpadałam w jakiś wir, sama zastanawiałam się czasami, po co ja to robię? Mój mąż też zadawał mi to pytanie. Po przeprowadzce do Barcelony zmieniłam swoje podejście do życia, zaczęłam bardziej doceniać i czerpać z niego pełnymi garściami - opowiada

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na co stać Dominika Kuberę w Speedway Grand Prix?

Lewandowska zauważa również ogromne różnice w stylu życia między Hiszpanami a Niemcami, co jest dostrzegalne nawet w tak prozaicznych sprawach, jak zakładanie przez mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego luźniejszych ubrań. Dodatkowo popularna influencerka oceniła też, że Hiszpanie potrafią cieszyć się każdą chwilą życia, czego ona również nauczyła się po przeprowadzce.

Hiszpanie uczą mnie, że życie jest tylko jedno i warto je celebrować. Odkryłam u siebie "Anię sprzed lat" – Anię z czasów, gdy trenowałam karate i skupiłam się na swoich pasjach, sporcie i przyjaciołach. Teraz staram się być bardziej spontaniczna i czerpać radość z drobnych chwil - mówiła

W rozmowie z Onetem Lewandowska przekazała, że jej marzeniem jest to, by rodzina zamieszkała w Hiszpanii na dłużej. Trenerka zdradziła również świąteczne plany Lewandowskich, którzy zamierzają spędzić Boże Narodzenie w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić