VDB| 

Libero reprezentacji Polski żartuje z ciąży? Fani oburzeni

7

Maria Stenzel to wschodząca gwiazda polskiej siatkówki. Libero reprezentacji Polski jest uwielbiana przez fanów, jednakże w ostatnim czasie jej aktywność w social mediach wzburzyła internautów. Wszystko za sprawą wpisu na koncie jej znajomego - Adriana Charewicza.

Libero reprezentacji Polski żartuje z ciąży? Fani oburzeni
Maria Stenzel (Instagram.com)

Libero reprezentacji Polski przebojem wdarła się do świata siatkówki na najwyższym poziomie. Z pewnością pomogła jej przebojowość na boisku, jak i poza nim. Okazuje się jednak, że wszystko ma swoje granice. Maria Stenzel blisko koleguje się ze światem influencerów i w tym przypadku nie wyszło jej to na dobre.

Wszystko za sprawą wpisu na Instagramie Adriana Charewicza. Pretendujący do bycia znanym trener personalny zamieścił zdjęcie z Marią Stenzel, w którym w wyraźny sposób zasugerowali ciążę młodej siatkarki. Oczywiście na samym początku posypał się ogrom gratulacji, jednak nie trwało to długo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Szybko się okazało, że wstawione zdjęcie to najprawdopodobniej żart. Taka forma humoru jednak nie przypadła go gustu fanom, którzy na siatkarce oraz jej znajomym nie zostawili suchej nitki.

W mojej ocenie z takich rzeczy się nie żartuje... W czasach, gdy tak trudno o dziecko, gdy wiele par zmaga się z tragediami. Żarty są śmieszne, kiedy nie krzywdzą innych - napisała jedna z internautek.

Podobne zdanie mieli również inni obserwujący Adriana Charewicza i Marii Stenzel.

Trochę słabo tak żartować z ciąży dla wyświetleń nie myśląc, że może to oglądać para, które naprawdę nie mogę mieć dzieci - napisał inny fan.
Jeśli to jest prank to żałosny strasznie, ludzie starają się latami o dziecko a wy takie coś, dorośli ludzie... Więc mam nadzieję, że to nie prank tylko prawda... - skomentowała internautka.

Takich argumentów, jak i tych odnoszących się do sztucznego nabijania wyświetleń w komentarzach, jest zdecydowanie więcej. Jak widać, nawet najlepsi sportowcy powinni zwracać uwagę na to, jak zachowują się zarówno na sportowych arenach, jak i w przestrzeni internetowej.

Zobacz także: Małysz, Hannawald i Schmitt - spotkanie mistrzów skoków na WP SportoweFakty
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić