DP| 

Liga Mistrzów. Anna Lewandowska rozemocjonowana przed finałem. Bardzo wspiera męża

9

Na kilka godzin przed finałem Ligi Mistrzów z udziałem Bayernu Monachium i Paris Saint-Germain, niezwykle podekscytowana jest Anna Lewandowska. Męża wspiera na odległość.

Liga Mistrzów. Anna Lewandowska rozemocjonowana przed finałem. Bardzo wspiera męża
Anna Lewandowska (Instagram @annalewandowskahpba)

Pandemia koronawirusa spowodowała, że piłkarze są w ścisłej izolacji w Lizbonie. Na miejscu nie ma ich rodzin, a czas spędzali w hotelu, na boisku treningowym oraz na stadionie. Zawodnicy z pewnością tęsknią za najbliższymi, ale przed Bayernem Monachium i Paris Saint-Germain ostatnia, najważniejsza potyczka.

Robert Lewandowski może sięgnąć ze swoim zespołem po trofeum. Bardzo wspiera go żona Anna, która rano zrobiła trening, po którym oznajmiła, że "to będzie dobry dzień".

Niedługo później zamieściła wspólne zdjęcie z mężem. "To twój dzień bez względu na wynik. Dla mnie zawsze jesteś najlepszy" - napisała. Wcześniej już pokazywała, że obie córeczki bardzo tęsknią za tatą. Cała rodzina jednak wie, jak ważny jest to czas dla Bayernu Monachium.

Początek finałowego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Paris Saint-Germain w niedzielę o godz. 21:00. Transmisja w TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Spotkanie można obejrzeć w Internecie na platformie WP Pilot. Można z niej skorzystać również na urządzeniach mobilnych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Liga Mistrzów. Pandemia zepsuła piłkarskie święto. "Nikt nie zwraca uwagi na turniej. Czuć smutek"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić