Liga Narodów. Polak miał pecha. Reakcja sędziego była rozbrajająca

0

Do nietypowej sytuacji doszło podczas piątkowego meczu siatkarskiej Ligi Narodów Polska - Brazylia. Kamil Semeniuk podbił piłkę na tyle niefortunnie, że ta trafiła sędziego Cesarego Stefano. Reakcja arbitra była rozbrajająca.

Sędzia został trafiony piłką w twarz (TVP)

Mecze tych drużyn zawsze wzbudzają ogromne emocje. W piątek doszło do kolejnego starcia reprezentacji Polski i Brazylii. Stawką pojedynku była pozycja lidera rozgrywek Ligi Narodów.

Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęli "Canarinhos", którzy pewnie zwyciężyli w pierwszym secie. W drugiej partii gra była znacznie bardziej wyrównana. Podczas jednej z akcji doszło do niecodziennej sytuacji.

Kamil Semeniuk trafił sędziego. Rozbrajająca reakcja

Kapitalne spotkanie rozgrywał Wallace, na którego Polacy nie potrafili znaleźć odpowiedzi. Biało-Czerwoni musieli się mocno bronić w wielu akcjach.

W trakcie jednej z nich piłka była już bardzo nisko. Aby nie stracić punktów, Kamil Semeniuk zdecydował się na podbicie jej nogą. Zrobił to jednak na tyle niefortunnie, że... trafił w twarz sędziego.

Cesare Stefano był nieco zdezorientowany. Szybko jednak obrócił całą sytuację w żart. Poocierał się po twarzy, roześmiał się i w żaden sposób nie miał za złe zawodnikowi tego, co się stało.

Liga Narodów. Kiedy kolejny mecz Polaków?

Polakom nie udało się odwrócić losów rywalizacji i przegrali 0:3, tracąc pozycję liderów. Teraz podopieczni Vitala Heynena będą mieli przerwę. Do gry powrócą 15 czerwca. O godz. 18:00 zmierzą się z Kanadą.