Ma ogromną fortunę. Nie zamierza dzielić się ze swoimi dziećmi

67

Shaquille O'Neal przez lata dorobił się wielkich pieniędzy w NBA. Jego fortuna szacowana jest na 400 milionów dolarów. Ma szóstkę dzieci, ale nie zamierza dzielić się z nimi pieniędzmi.

Ma ogromną fortunę. Nie zamierza dzielić się ze swoimi dziećmi
Shaquille O'Neal (Photo by: Nick Agro/E! Entertainment/NBCU Photo Bank via Getty Images) (NBCU Photo Bank via Getty Images, E! Entertainment)

Shaquille O'Neal jest posiadaczem wielkiej fortuny. Zdobył ją przez lata jako koszykarz ligi NBA, a teraz powiększa pracując m.in. jako ekspert telewizyjny. Często inwestuje też swoje środki w różne biznesy. Amerykańskie media donoszą, że jego majątek to około 400 milionów dolarów.

O'Neal ma szóstkę dzieci i - wydawałoby się - że są ustawione na przyszłość, dzięki majątkowi ojca. Nic z tych rzeczy. Shaq jasno zabrał głos w tej sprawie w podcastcie Earn Your Leisure.

Ciągle im mówię - nie jesteśmy bogaci. Ja jestem bogaty. Choć są coraz starsi, nie rozumieją tego i czasem się na mnie denerwują - przyznał.

O'Neal przywiązuje bardzo dużą uwagę do edukacji swoich pociech. To przebija się także w ostatniej rozmowie.

Musisz mieć tytuł licencjata lub magistra, a potem, jeśli chcesz, żebym zainwestował w jedną z twoich firm, będziesz musiał przedstawić mi jak to ma wyglądać. Nie zamierzam ich wyręczać. Muszą sobie na to zasłużyć.

Kilka dni temu 49-latek sprzedał jedną ze swoich posiadłości na Florydzie. Za luksusowy dom otrzymał 12 milionów dolarów.

Zobacz także: Aktor hitu TVP z wielkim triumfem. O tym niewielu wcześniej wiedziało
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić