DB| 
aktualizacja 

Małgorzata Rozenek czuje się urażona. Pozwie Ilonę Łepkowską?

47

Małgorzacie Rozenek-Majdan bardzo nie spodobał się komentarz Ilony Łepkowskiej, zarzucający jej robienie z syna Henia "słupa reklamowego". Sprawa może zakończyć się w sądzie.

Małgorzata Rozenek czuje się urażona. Pozwie Ilonę Łepkowską?
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan (Instagram)
Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne - stwierdziła Ilona Łepkowska w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post, odnosząc się do Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana.

Majdanowie w mediach społecznościowych bardzo chętnie dzielą się z internautami zdjęciami ze swoim kilkutygodniowym synem Heniem. To nie spodobało się znanej scenarzystce.

Państwu Majdanom nie spodobała się z kolei wypowiedź Łepkowskiej. Jak dowiedział się Pomponik, małżeństwo czuje się urażone komentarzem scenarzystki i rozważa złożenie pozwu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jeśli nie zaprzestanie naruszania naszych dóbr osobistych, to tak - potwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Pudelkiem.
Najważniejsze jest to, że nie wnosimy o niewypowiadanie się na nasz temat, bo rozumiemy, że mamy wolność słowa, a my jesteśmy osobami rozpoznawalnymi i z ocenami na nasz temat musimy się liczyć. Wnosimy jedynie o powstrzymywanie się od negatywnych i nieprawdziwych wypowiedzi o naszych dzieciach i o moim macierzyństwie - wyjaśniła Rozenek-Majdan.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Henio Majdan przyszedł na świat 10 czerwca. To trzecie dziecko Małgorzaty-Rozenek Majdan, a pierwsze byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, Radosława Majdana. Majdanowie są w związku małżeńskim od 10 września 2016 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić