P.B.| 
aktualizacja 

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawnia. Takim ojcem jest Radosław Majdan

12

Zdjęcie z rodzinnego spaceru, które żona Radosława Majdana zamieściła w mediach społecznościowych, zrobiło prawdziwą furorę. - Piękny czas - skomentowała celebrytka.

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawnia. Takim ojcem jest Radosław Majdan
Małgorzata Rozene-Majdan chwali Radosława (Instagram)
Pięknie tu... Panowie zawsze mają tematy do rozmów, tylko ja czasem nie bardzo wiem, o czym rozmawiają. Piękny czas - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan w komentarzu do fotek opublikowanych na Instagramie.

Na zdjęciach zrobionych na terenie Pałacu Rozalin widzimy byłego piłkarza z synkiem Henrykiem (chłopczyk przyszedł na świat 10 czerwca) i synami swojej małżonki - Tadziem i Stasiem.

"Piękny widok", "Radosław wygląda, jakby był stworzony do bycia super tatą", "Z jaką przyjemnością patrzę na Waszą rodzinę" - Majdan w roli super taty zaimponował internautom.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dopiero teraz, kiedy Henryk się urodził, zobaczyłam, jak bardzo mu (Radkowi - przyp. red.) na tym zależało. Tłumił to w sobie, żeby mnie nie obciążać tym. Oczywiście, też jestem obok, ale jak Henio chce trochę pospacerować o 2 w nocy, robi to z Radziem. Każdą chwilę spędza z synem. To chyba kwestia wieku. To jest dla niego czas, kiedy naprawdę korzysta z ojcostwa - zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie dla TVN.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić