Kubiak Igor | 

Małgorzata Tomaszewska w "The Voice of Poland". Legendarny bramkarz dumny z córki

36

Nową współprowadzącą popularnego programu "The Voice of Poland" została prezenterka Telewizji Polskiej - Małgorzata Tomaszewska. Karierę córki dokładnie obserwuje jej ojciec, były piłkarski brązowy medalista mistrzostw świata.

Małgorzata Tomaszewska w "The Voice of Poland". Legendarny bramkarz dumny z córki
Małgorzta Tomaszewska (ONS.pl)

W jedenastej edycji popularnego rozrywkowego programu Małgorzata Tomaszewska zastąpi dotychczasową współprowadzącą Marcelinę Zawadzką, która niedawno została oskarżona o korzystanie z tzw. karuzeli vatowskiej. Jak donosi "Pudelek", Tomaszewska będzie rozwozić koperty do uczestników programu. Pojawi się również na backstage'u.

Jestem bardzo dumny z niej. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego, co robi. Wydaje mi się, że dobrze spełnia się w roli prowadzącej - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty ojciec 31-latki, Jan Tomaszewski, który jest 63-krotnym reprezentantem Polski w piłce nożnej.

Okazuje się, że córka popularnością zaczyna przewyższać byłego golkipera.

Kiedy zaczęła pracować w telewizji, to ciągle mówiłem, że doczepiają się do niej, bo jest córką Tomaszewskiego. A teraz tak się stało, że kto mnie widzi na ulicy, to mówi "o zobacz idzie ojciec Tomaszewskiej" - dodaje brązowy medalista mistrzostw świata z 1974 roku.

Tomaszewska w przeszłości była modelką i grała w tenisa stołowego. Przed kamerami zadebiutowała w 2012 roku, gdy prowadziła kilka piłkarskich programów w telewizji Sportklub. Później pracowała w Polsacie, Telewizji WP, a od dwóch lat związana jest z Telewizją Polską.

W TVP Tomaszewska prowadzi m.in. poranny program "Pytanie na śniadanie". "Celem każdego rodzica jest to, żeby dzieci go przerosły" - przekonuje legendarny ojciec dziennikarki.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić