Marcelina Ziętek rywalizuje z Justyną Żyłą? Te zdjęcie mówi wszystko

44

Piotr Żyła kilka lat temu rozstał się ze swoją żoną i matką dwójki jego dzieci. Justyna Żyła i jego obecna dziewczyna Marcelina Ziętek nie przepadają za sobą.

Marcelina Ziętek rywalizuje z Justyną Żyłą? Te zdjęcie mówi wszystko
(Instagram)Marcelina Ziętek rywalizuje z Justyną Żyłą? (Instagram)

Justyna Żyła przez blisko 12 lat była żoną popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Ich małżeństwo rozpadło się w 2018 roku, a wszystkie problemy była para rozstrzygała na forum publicznym. Justyna narzekała na brak wsparcia byłego męża w wychowywaniu dzieci.

Ich relacje w ostatnich miesiącach poprawiły się. Gorzej jest natomiast z jego obecną partnerką Marceliną Ziętek, która nie przepada za Justyną Żyłą. Obie potrafią dogryzać sobie w mediach społecznościowych. Ostatnio poszło o... psa.

Walka o gotowanie?

Nie jest tajemnicą, że wielką pasją Justyny jest gotowanie. Celebrytka wielokrotnie pokazywała swoją przestrzeń kuchenną na profilu na Instagramie, a jej przepisy, z którymi dzielą się fanami, biją rekordy popularności na jej koncie.

Teraz swoje kulinarne popisy pokazała Marcelina Ziętek. W niedzielę przygotowała kaczkę z pieczonymi buraczkami i opiekanymi ziemniakami. Całość wygląda bardzo apetycznie, a potrawa zachwyciła fanów.

W mediach społecznościowych lepsza jest Justyna, której profil na Instagramie śledzi 100 tysięcy osób. Marcelina Ziętek może liczyć z kolei na blisko 89 tysięcy.

Zobacz także: Stan wyjątkowy. Jednoznaczna deklaracja polityka PiS
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić