Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Mariusz Pudzianowski zastanawia się nad życiem. Przytacza znanego filozofa

39
Podziel się:

Mariusz Pudzianowski znany jest z tego, że nigdy nie gryzie się w język. Sportowiec jest mocno zaniepokojony tym, w jakim kierunku zmierza świat.

Mariusz Pudzianowski zastanawia się nad życiem. Przytacza znanego filozofa
Mariusz Pudzianowski zastania się nad życiem. Przytacza znanego filozofa (Instagram)

Mariusz Pudzianowski jest znany z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Jego życie płynie bardzo spokojnie, jednak "Pudzian" nie boi się kontrowersyjnych tez. Za jedną z nich dostał mocno po głowie w kwietniu.

O co poszło? Były strongman mówił o wychowywaniu dzieci. W relacji na Instagramie przedstawił przerażającą sytuację ze sklepu, gdy dziecko w wulgarny sposób odniosło się do swojej matki.

Niestety to są bardzo częste przypadki. To świadczy o poziomie wychowywania tych dzieci. Wiadomo, że nie można uogólniać. Trzeba tłumaczyć, rozmawiać, ale nikomu jeszcze ścierka i delikatny pasek nie zaszkodziły - powiedział.

Pudzianowski nie rozumie świata

Pudzianowski nie ukrywa, że nowa rzeczywistość zupełnie mu nie odpowiada. Wychowany jest według starych zasad, w których starszym należał się szacunek, a dobro społeczne zdobywało się tylko dzięki ciężkiej pracy. "Pudzian" wrzucił teraz krótki cytat, który jasno mówi o obecnej sytuacji na świecie.

Mam wrażenie, że już niedługo tolerancja dojdzie do takiego momentu, w którym mądrym ludziom zabronią myśleć, aby nie urazić uczuć ludzi głupich - napisał Pudzian.

Sportowiec przytoczył cytat Noama Chomsky'ego. To amerykański językoznawca, filozof i działacz polityczny. Jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie.

Zobacz także: Wynagrodzenie dla pierwszej damy? Senator PiS o dyskusji „wolnej od emocji”
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
Ninek
rok temu
Strongman a człowiek.
555
rok temu
Poglądy współczesne są wypaczeniem normalności i przyzwoitości (pod płaszczykiem tolerancji i wychowanie bezstresowego)tworzy się chamstwo i cwaniactwo ubierane w modę lub w postęp oświecenia oraz wypaczenia lub uzaleznienia określa się chorobą lub normalnośc a także gdzie mniejszość narzuca swoie poglądy większości by stanowiły wzorem?? Najlepszym przykładem jest że jeden określi rzecz co kiedyś było wstydem jako modne to większości pozostała to przyjmują i używa być na topie (nie ważne że to szpeci ważne że modne ) Takie zachowanie jest naszą wado i brakiem myślenia albo brakiem odwagi???😏🤑
Pablomen zwyc...
rok temu
Teraz dzieci od 3 do 13 lat nie wychowują rodzice, czy nauczyciele, czy opiekunowie tylko youtuberzy. No niestety do tego świat dąży panie Pudzianowski. Taka jest prawda i to co pan powiedział to w 100% się zgadzam z ta tezą. Także ludzie którzy myślą inaczej, bądź nowocześnie to chyba brna w ślepy zaułek....
Pablomen zwyc...
rok temu
Teraz dzieci od 3 do 13 lat nie wychowują rodzice, czy nauczyciele, czy opiekunowie tylko youtuberzy. No niestety do tego świat dąży panie Pudzianowski. Taka jest prawda i to co pan powiedział to w 100% się zgadzam z ta tezą. Także ludzie którzy myślą inaczej, bądź nowocześnie to chyba brna w ślepy zaułek....
Ficgjj
rok temu
Tatuś z mamusią robią kariery, dzieciom rodziców zastępuje babcia ,YouTube , insta, Facebok i od czasu do czasu droższy prezent. Rośnie pokolenie dziesięciu kciuków,wszystko im wolno , wszystko ich dziwi, a zarazem nic nie interesuje głębiej jak tylko czy to firmowe . Są tolerancyjni bo tak każe Internet i "Roksi" czy jakiś youtuber też są tolerancyjni. Kochają bo coś w zamian można za to dostać. Mówią co wiedzą nie wiedząc co mówią. Na szczęście nie wszystkie dzieci takie są.
wpo2
rok temu
Młodzi są obecnie lepiej wychowani niż kiedyś. W latach 90 była większa przestępczość niż teraz, więcej kradzieży, rozwalanie przystanków, niszczenie stadionów, narkomani na dworcach itp.
Nikt
rok temu
No proszę, jaki tolerancyjny mamy Naród. Wszyscy do rany przyłóż. Nikt nikomu nie przeszkadza. Tylko jakieś bydło, nie wiadomo skąd (pewnie to jacyś uchodźcy) buczy, kiedy ludzie ze środowisk lgbt chcą, żeby ich dostrzeżono, że oni też są częścią społeczeństwa. Chociażby oddając cześć poległym w PW.
Szczery
rok temu
Ale Wy głupi i zawistni. Tylko w polskim narodzie popkomunistycznym tacy ludzie jak Wy się znajdą. Nieważne czy ma dziecko czy psa. Prawda jest prawda. Dzieciaki teraz nieszanuja nikogo i niczego. Są rozpieszczone, wulgarne, i niemaja do nikogo ani niczego szacunku... Może dzięki rodzicom takim jak Wy zadufanym w sobie polmozgom bez ambicji i logicznego myślenia...
Myślący
rok temu
Mariusz Pudzianowski , 43 letni bezdzietny ekspert od wychowania dzieci . Dokąd ten świat zmierza ?
bubu
rok temu
Oto przedstawiciele współczesnej inteligencji polskiej: Majdan, Pudzian i podwójny magister Lewandowski
Beobachter
rok temu
Niezwykły ostatnio wysyp intelektualistów po stronie mięśniaków. Pudzian zafascynowany Noamem, Najman profesorem Meissnerem. Czekam niecierpliwie aż Najman udowodni hipotezę Riemanna.
uahhs
rok temu
Teraz mu nie zasłaniacie oczu i nie pisze "Znany sportowiec Mariusz P."?
Pawel1606
rok temu
Niestety wiele w tym prawdy... wartości,szacunek i wiele innych po prostu przestaje istnieć. Związki na chwilę,coraz więcej patologii którą w dodatku się promuje i bardzo dobrze się sprzedaje.Bardzo słabo jest i widać to doskonale nawet po dzieciach jak się do siebie odnoszą. Bezstresowe wychowanie też zaczyna wychodzić bokiem bo wcześniej dzieci nawet o pewnych rzeczach nie miały prawa pomyśleć a teraz w wieku 11-14 lat to już elektryki,dopalacze,narkotyki,zero zasad i to jest dramat. Wcześniej nie było dostępu dla dzieci do tak szerokiego internetu. W TV zresztą też nie lepiej... najlepsze programy to zdrady i ukryta prawda...takie rzeczy oglądają dzieci w dzień bo nic innego nie ma. Kiedyś były jakieś ograniczenia. Teraz jest jak jest...w jaką stronę to zmierza...napewno nie w dobrą.
grad
rok temu
Takie tradycyjne wychowanie dostałeś Mariusz, że już masz w Andrychowie w sądzie status oskarżonego? Jakie ty tam interesy szemrane robisz to twoja sprawa, ale tak po gangstersku wchodzenie po swoje i taranowanie wystraszonych ludzi swoim cielskiem, to chyba nie jest przejaw dobrego wychowania, nawet jak odkupiłeś część majątku od kobity, to takie wejścia to w cywilizowanym świecie nie są normą, od takich akcji jest policja. Chyba ci jednak pasek ciut zaszkodził.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić