VDB| 
aktualizacja 

Mateusz Gamrot kończy 30 lat. Koledzy zrobili mu niemiłą niespodziankę

2

W piątek swoje 30. urodziny obchodzi jeden z najbardziej znanych polskich zawodników MMA - Mateusz Gamrot. Co prawda, zawodnik UFC nie świętował w iście królewskim stylu, jednak niespodziankę zrobili mu koledzy z jego klubu Czerwony Smok. Niestety nie był to najlepszy prezent, jaki można byłoby sobie wymarzyć.

Mateusz Gamrot kończy 30 lat. Koledzy zrobili mu niemiłą niespodziankę
Mateusz Gamrot (Instagram.com)

Mateusz Gamrot obchodząc 30. urodziny ma o czym marzyć. Niedawno zadebiutował w UFC, w której choć przegrał, to media na całym świecie doceniły jego postawę, jak i całą walkę. Stąd też można spodziewać się, że niedługo ujrzymy go ponownie w oktagonie najlepszej organizacji MMA na świecie.

Oprócz październikowej przegranej, Gamrot do tej pory zaliczył wyłącznie same wygrane. Zgromadził on ich na swoim koncie aż 17. Do tego przez lata był prawdziwym dominatorem w KSW. Jednakże teraz, kiedy jest już dojrzałym zawodnikiem chciał sprawdzić się z najlepszymi, co też robi walcząc w UFC.

To już ostatni moment, aby zaistnieć w mieszanych sztukach walki. 30. urodziny w tej dyscyplinie sportu to już zaawansowany wiek. Jednak Gamrot tym się nie przejmuje i w mediach społecznościowych przekonuje, że jeszcze nigdy nie był tak zmotywowany.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
30. już na karku! Wiele wzlotów i upadków podczas tej drogi, ale co najważniejsze, niesamowity bagaż doświadczeń zebrany, co motywuje mnie na przyszłość! Głodny sukcesu jak nigdy dotąd i gotowy na największe wyzwania! - napisał na Instagramie Gamrot.

Mocny prezent od przyjaciół

Okrągłe urodziny nie mogły umknąć uwadze przyjaciołom Gamrota z poznańskiego klubu Czerwony Smok. Czołowi polscy zawodnicy mieszanych sztuk walki, którzy na co dzień trenują z zawodnikiem UFC postanowili, że w ramach prezentu dostanie... trzydzieści "pasów".

Całą relację z wręczenia tego prezentu można zobaczyć na Instastory Mateusza Gamrota oraz jego znajomych. Trzeba przyznać, że w życiu lepsze prezenty niż uderzenia od czołowych zawodników MMA w kraju, z Borysem Mańkowskim na czele.

Zobacz także: GROMDA 3. Tomasz "Zadyma" Gromadzki: Te walki to show
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić