aktualizacja 

Mateusz Murański atakuje swojego rywala. Ich walka będzie hitem MMA

9

Mateusz Murański zmierzy się z Alanem Kwiecińskim na gali Fame MMA 14. Skala nienawiści pomiędzy obiema stronami jest ogromna. "Muran" postanowił w internecie zaatakować swojego rywala.

Mateusz Murański atakuje swojego rywala. Ich walka będzie hitem MMA
Mateusz Murański atakuje swojego rywala. Ich walka będzie hitem (YouTube)

Emocje między Alanem Kwiecińskim i Mateuszem Murańskim są ogromne od samego początku. Tuż po ogłoszeniu walki na Fame MMA 14 w konflikt włączył się tradycyjnie Jacek Murański, który zawsze towarzyszy swojemu synowi.

Podczas ostatniego programu "Face2Face" przed Fame MMA 14 doszło do potężnej awantury. Kwieciński wściekł się na rywala za to, że ten nazwał go "konfidentem". Celebryci rzucili się sobie do gardeł.

Do ich walki pozostało mniej niż trzy tygodnie i możemy być pewni, że do tego czasu będzie bardzo gorąco. Na Instagramie Murański postanowił odnieść się do ostatniego programu Face2Face, na którym doszło do awantury. "Muran" kpi między innymi z ostatniej walki Kwiecińskiego z Denisem Załęckim.

Przy Denisie uciekałeś jak hiena przed lwem, a przy mnie chciałeś przykozaczyć, i "wywalić mi tosta", ale coś Ci nie wyszło… A od delikatnego plaskacza poleciałeś kilka metrów, przy tym tańcząc na nogach, a pomyśleć, że to 5 procent siły mojej ręki, a w dodatku dostając z otwartej, bo miałem jeszcze jakiś instynkt samozachowawczy, żeby Ci światła nie zgasić przed walką - podkreśla Murański.

Co ciekawe, Murański początkowo nie był chętny na starcie z "Alanikiem". "Muran" zdecydował się, bowiem zaapelował, że jego przeciwnik odda część swojej gaży na cele charytatywne.

Kiedy gala FAME?

Walka między Alanem Kwiecińskim a Mateuszem Murańskim będzie miała miejsce już 14 maja podczas Fame MMA 14 na krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Tomasz "Gimper" Działowy i "Tromba" z internetowej ekipy "Friza". Poza tym wystąpią m.in. "The Nitrozyniak", "Xayoo" czy "Fagata".

Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić