aktualizacja 

Miał dopuścić się okropnych czynów wobec nieletnich. Wielki skandal w Niemczech

4

Niemcy żyją skandalem w trzeciej lidze piłkarskiej. Trener jednej z drużyn miał dopuścić się oburzających czynów wobec podopiecznych.

Miał dopuścić się okropnych czynów wobec nieletnich. Wielki skandal w Niemczech
picture-alliance / dpa (Materiały prasowe)

Sprawa dotyczy trenera Sven B., pracującego na co dzień w trzecioligowym klubie SV Wehen Wiesbaden. Jak donoszą tamtejsze media, szkoleniowiec miał odurzyć kilku chłopców narkotykami, a następnie ich zgwałcił.

Od lipca 2019 roku 34-latek był odpowiedzialny najpierw za drużynę do lat 12, a później do lat 14 w profesjonalnym klubie piłkarskim. Podczas przeszukania pod koniec października, w telefonie komórkowym oskarżonego znaleziono nagrania z gwałtu na kilku chłopcach.

Prokuratora we Frankfurcie prowadzi śledztwo w tej sprawie. Według początkowych ustaleń, istnieje podejrzenie, że młodzież "została doprowadzona do stanu nieprzytomności za pomocą alkoholu lub innych środków odurzających". Od 9 grudnia trener przebywa w areszcie.

Kiedy klub został poinformowany o dowodach w sprawie, trener został natychmiastowo zwolniony. Organizacja póki co nie chce komentować sprawy. Szefowie potwierdzili tylko, że toczy się śledztwo w sprawie szkoleniowca.

Zobacz także: 17-latek stracił rękę. To, co zrobił, zszokowało cały świat
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić