Miasto stawia ultimatum przed galą MMA. Chcą usunięcia kontrowersyjnego zawodnika

1

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala federacji freak fightowej Prime MMA. Niewykluczone jednak, że ostatecznie do niej nie dojdzie. Jak przekazała rzeczniczka Areny Gorzów Kinga Krasicka dla portalu gorzowianin.com wydarzenie nie zostanie przeprowadzone, jeżeli Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak weźmie w nim udział.

Miasto stawia ultimatum przed galą MMA. Chcą usunięcia kontrowersyjnego zawodnika
Na zdjęciu: hala przed Prime MMA, w ramce Kamerzysta (fot. Instagram)

13 kwietnia 2024 roku ma odbyć się gala Prime MMA 8. Organizatorzy postanowili wcielić w życiu pomysł, który był realizowany w kilku innych federacjach. Otóż dojdzie do tzw. "Igrzysk Gladiatorów", w których ośmiu zawodników będzie rywalizować o końcowy triumf.

Wśród uczestników znalazł się Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak. I to właśnie wzburzyło społeczność, bo mamy do czynienia z youtuberem, który w 2022 roku został skazany na pół roku ograniczenia wolności. W końcu w ostatnich latach doszło do kilku skandali z jego udziałem.

W ostatnim czasie na występ "Kamerzysty" w Gorzowie Wielkopolskim zareagował prezydent miasta Jacek Wójcicki. Ten przekazał, że skontaktuje się w tej sprawie z osobami zarządzającymi Areną Gorzów, gdzie ma odbyć się gala Prime MMA 8 (więcej TUTAJ).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Probierz zdradza, co pomyślał po obronionym przez Szczęsnego karnym

Z kolei portal gorzowianin.com skontaktował się już z ludźmi, którzy zarządzają wyżej wspomnianą areną. I głos w sprawie nadchodzącej gali zabrała rzeczniczka Kinga Krasicka.

- Po konsultacjach z działem prawnym wysłaliśmy pismo do organizatora gali Prime MMA z prośbą o wycofanie "Kamerzysty" z uczestnictwa w imprezie. Nie chodzi tutaj o dyskryminację, bo każda osoba zasługuje na drugą szansę. Jednak są pewne skandaliczne zachowania, których nie chcemy wspierać jako spółka miejska podlegająca pod Urząd Miasta Gorzowa. Jeżeli federacja nie wycofa tej osoby, to nie podpiszemy umowy. Organizator gali, na ten moment ma tylko rezerwację Areny Gorzów, na sobotę 13 kwietnia, nie doszło jeszcze do podpisania umowy cywilno-prawnej na organizację tego wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej - przekazała rzeczniczka Areny Gorzów.

Tym samym federacji Prime MMA przedstawiono ultimatum i teraz to do niej należy końcowa decyzja. Dość kuriozalne jest jednak to, iż organizator sprzedaje bilety na nadchodzącą galę, mimo że umowa nie została jeszcze podpisana.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić