Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BOB
|

"Milionerzy". Pytanie sportowe zagięło uczestnika. Znasz odpowiedź?

1
Podziel się:

Pan Maciej początkowo radził sobie całkiem nieźle w "Milionerach". Potem jednak zaczęły się schody. Problemy sprawiły mu pytania z dziedziny sportu i geografii.

"Milionerzy". Pytanie sportowe zagięło uczestnika. Znasz odpowiedź?
Pytanie ze sportu zaskoczyło uczestnika "Milionerów" (Facebook)

Program "Milionerzy" niedawno doczekał się kolejnego uczestnika, który wygrał główną nagrodę. Każdy kolejny zawodnik marzy, aby pójść w ślady Jacka Iwaszko. Tym razem swoich sił spróbował Maciej Toroń.

"Milionerzy". Znasz odpowiedzi na te pytania?

Mieszkaniec Krakowa zaczął nieźle i bez większych przeszkód dotarł do pytania za 20 tys. zł. Wtedy problem sprawiło pytanie, które wymagało wiedzy na temat sportu.

Jeśli obszar półkola bez szarży, to: - zobaczył na ekranie uczestnik.

Następnie wyświetliły się następujące odpowiedzi: A - w pływaniu synchronicznym, B - w koszykówce, C - w siatkówce, D - w piłce nożnej.

Maciej nie znał odpowiedzi, więc poprosił o pomoc publiczności. 70 proc. wskazało odpowiedź "B", co przekonało uczestnika, by ją zaznaczyć. Zrobił słusznie i kontynuował grę.

Przy pytaniu za 75 tys. zł krakowianin musiał wykazać się znajomością geografii. Hubert Urbański przeczytał:

Montreal leży na wyspie:

Do wyboru były następujące odpowiedzi: A - na Rzece Świętego Wawrzyńca, B - na Oceanie Spokojnym, C - na Oceanie Atlantyckim, D - na jeziorze Michigan.

Uczestnik "Milionerów" miał już gwarantowane 40 tys. zł, a w dodatku zostało mu koło ratunkowe. Nie zdecydował się na telefon do przyjaciela i sam zaznaczył odpowiedź D, co było błędem. Montreal leży bowiem na Rzece Świętego Wawrzyńca, więc należało wskazać odpowiedź A.

Zobacz także: Zapytaliśmy Polaków, co zrobiliby z milionem. "Przeznaczyłbym na Kościół"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Makary.
8 miesięcy temu
Dla mnie to jest zbyt oczywiste że Montreal leży nad rzeką Św.Wawrzyńca.Mógł wziąć to koło,a kolega by raczej wiedział i zarobił by z 10 tys.Tak jak wielu uczestników porywa się na błędną odpowiedż,przy tak już dobrej kasie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić