LAK| 

Miss Euro odpaliła petardę. Przejechała się po turnieju

30

Jej gorące zdjęcie rozgrzewały fanów do czerwoności podczas Euro 2020. Marta Barczok znów jest na językach kibiców. Seksbomba w mocnych słowach odniosła się do organizacji turnieju. Padły ostre słowa!

Miss Euro odpaliła petardę. Przejechała się po turnieju
Marta Barczok (Instagram)

Marta Barczok to jedna z najpopularniejszych polskich kibicek. Cieszy się coraz większą popularnością. O niezwykle atrakcyjnej Polce zaczęto głośno mówić pięć lat temu. Wówczas została okrzyknięta mianem Miss Euro 2016. Celebrytka wrzucała do sieci bardzo gorące zdjęcia, które były szeroko komentowane przez fanów i całe piłkarskie środowisko.

Nie inaczej jest w 2021, gdy rozgrywany jest turniej Euro 2020 (przesunięty z powodu pandemii koronawirusa). Miss Euro 2016 najpierw kibicowała Polakom w Sankt Petersburgu i Sewilli, a potem była obecna na trybunach stadionu Wembley.

Skrytykowała UEFA

Barczok po zakończeniu turnieju opublikowała wpis, w którym podzieliła się spostrzeżeniami na temat organizacji Euro 2020. Zawarła zarówno plusy, jak i minusy. Do pozytywnych kwestii zaliczyła m.in. "zdecydowanie niesamowite emocje. Te czysto piłkarskie, jak i te międzyludzkie, spotykanie kibiców z innych narodowości, wspólne imprezy do samego rana, a w przypadku Petersburga nawet nie było nocy", "poznawanie po raz kolejny pięknych zakątków świata, Petersburg jest wspaniały, to jedno z najpiękniejszych miast w jakim byłam. W Sevilli cudowni ludzie".

Znacznie więcej było jednak minusów. Seksbomba nie gryzła się w język, gdy pisała o organizacji UEFA. Padło wiele mocnych słów.

Już od samego początku UEFA nie radziła sobie z biletami. Nie będę się tutaj za bardzo wylewać, każdy kibic który był, sam wie jakie to było dno. Kompletny chaos logistyczny z przemieszczaniem się, testy… testy… testy, jakaś masakra, przez 2 tygodnie miałam ich 8 - napisała.

"Święto piłkarskie jest przede wszystkim dla kibiców. Niestety, tutaj chyba o tym trochę zapomniano. Może nie do końca wszystko trzeba zwalić na UEFA, ale w tych ciężkich czasach covidowych chyba można było to zorganizować troszeczkę lepiej" - zakończyła znana kibicka. Jej wpis polubiło ponad 8,5 tys. osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić