VDB| 
aktualizacja 

Młody gwiazdor AS Romy wyrzucił z domu ciężarną dziewczynę? Potem...

85

W ostatnich dnia tematem nr 1 włoskich mediów jest zachowanie młodej gwiazdy piłki nożnej - Nicolo Zaniolo. Piłkarz AS Romy wyrzucił z domu swoją ciężarną dziewczynę, a chwilę później związał się z rumuńską modelką. Czy jednak szokujące doniesienia medialne to prawda? Teraz całą sprawę komentuje matka piłkarza.

Młody gwiazdor AS Romy wyrzucił z domu ciężarną dziewczynę? Potem...
Nicolo Zaniolo i Sara Scaperrotta (Twitter.com)

Ostatnie miesiące dla Nicolo Zaniolo to nie jest pasmo sukcesów. Młody piłkarz jest uważany za jedną z największych nadziei reprezentacji Włoch. Jednak najpierw w 2020 roku dwukrotnie zerwał więzadła krzyżowe, a pod koniec ubiegłego roku rozpętała się wielka burza obyczajowa z jego udziałem.

Wyrzucił ciężarną dziewczynę?

Pomocnik AS Romy niedawno poinformował, że oficjalnie rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką - Sarą Scaperrottą. Nikogo ten news by nie zdziwił gdyby nie fakt, że niedawno piłkarz poinformował, że... para spodziewa się dziecka. Po tej informacji we włoskich mediach zawrzało, a na piłkarza zaczęła się prawdziwa nagonka. Aż głos w tej sprawie zabrała matka piłkarza.

To nieprawda, że Sara została wyrzucona z domu. Po prostu wyszła po tym jak zerwała z Nicolo, nie ma w tym nic dziwnego, bo to dom mojego syna. Nicolo zajmie się dzieckiem materialnie oraz przekaże mu pełnię ojcowskich uczuć. Natomiast już nie kocha jego swojej byłej partnerki. Przed podjęciem tej trudnej decyzji zadzwonił do nas i powiedział, że jest zdesperowany oraz ciągle płakał. Dlatego teraz jesteśmy przy nim, ponieważ nas potrzebuje - powiedziała matka Federica Costa w stacji "Radio Radio".

Kontrowersyjny związek

Jeszcze więcej kontrowersji wzbudził fakt, że młody piłkarz szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Zaledwie kilka dni po głośnym rozstaniu z ciężarną dziewczyną, związał się z rumuńską modelką Madaliną Ghenea.

Rumunka jest o 12 lat starsza od piłkarza. Jest również znana we Włoszech, gdzie od jakiegoś czasu rozwija swoją karierę modelki i aktorki. Co ciekawe, rodzina Nicolo Zaniolo zdecydowanie sprzeciwia się jego nowemu związkowi.

Nie zgadzam się na relacje z kobietą, która jest tylko trochę młodsza ode mnie. Próbujemy z nim o tym dyskutować. Boimy się, że to może zrujnować jego karierę. Śledzimy go 24 godziny na dobę, ale nie jest łatwo. To typ człowieka, którym łatwo manipulować - dodała matka Nicolo Zaniolo.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: cybertrening dał popalić gwiazdom Bayernu. Ta reakcja Lewandowskiego mówi wszystko
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić