LAK| 

MMA. Detektyw Rutkowski dostał szokującą propozycję!

20

Krzysztof Rutkowski na gali MMA? Okazuje się, że znany detektyw otrzymał bardzo ciekawą, a zarazem zaskakującą propozycję, by wejść do klatki i zmierzyć się z rywalem. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

MMA. Detektyw Rutkowski dostał szokującą propozycję!
Wywiad Rutkowski (mma.pl)

Ceremonia ważenia przed piątkową galą MMA-VIP szła zgodnie z planem... aż nagle wszystko przerwał Krzysztof Rutkowski, który wraz z uzbrojonym patrolem podszedł do Marcina Najmana. Te sceny przejdą do historii.

Okazuje się, że Rutkowski i jego ludzie szukali... bomby! Całą akcję zainscenizowali, aby ogłosić "bombę" gali MMA-VIP, czyli walkę wieczoru. To pokazuje, jak ogromny ładunek emocjonalny towarzyszy powrotowi "El Testosterona" do oktagonu.

Słuchajcie, to jest bomba jutrzejszej gali. Walka Ryszard Szczena i oczywiście Najman - krzyknął ze sceny Krzysztof Rutkowski.

Dostał szokującą propozycję

Rutkowski już po zakończeniu gali udzielił wywiadu serwisowi "mma.pl", w którym zdradził, że otrzymał szokującą propozycję wejścia do klatki i stoczenia pojedynku. Jego odpowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń. Popularny detektyw nie jest zainteresowany pojawieniem się w klatce bądź ringu.

Nie jest to dla mnie interesująca zabawa. Takie propozycje oczywiście były, ale nie będę robił z siebie idioty. To nie jest… moja potrzeba. Są ludzie, którzy mają takie potrzeby. Są zawodowcy jak Marcin i pozostawiam to im do walki i oceny - zaznaczył w rozmowie z serwisem.

Gala MMA-VIP 3 odbędzie się w piątek, 29 października. Wydarzenie będzie dostępne wyłącznie w pay-per-view. Na karcie walk oprócz powrotu Marcina Najmana zobaczymy m.in. dwa starcia kobiet z mężczyznami.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić