Mocny konflikt w Fame MMA. Alan Kwieciński odpiął wrotki

7

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Fame Friday Arena. Na niej zawalczy między innymi Alan Kwieciński, którego rywalem będzie Dominik Zadora. Obu łączy jednak to, że mają konflikt z Michałem "Wampirem" Pasternakiem. Pierwszy z wymienionych potwierdził to w wywiadzie dla Fansportu.

Mocny konflikt w Fame MMA. Alan Kwieciński odpiął wrotki
Na zdjęciu: Alan Kwieciński (Materiały prasowe, Fame MMA)

Powstanie Fame Friday Arena spowodowało, że w ciągu roku możemy oglądać jeszcze więcej walk w ramach organizacji freak fightowej Fame MMA. Pierwsza edycja nowego projektu miała miejsce pod koniec lipca we Wrocławiu.

Dwa miesiące trzeba było czekać na drugą edycję. Ta będzie mieć miejsce w Szczecinie i odbędzie się w piątek, 29 września. W NETTO Arenie główną walką będzie druga odsłona pojedynku Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka z Michałem "Boxdelem" Baronem.

Oprócz wymienionej dwójki zmierzą się ze sobą między innymi Alan Kwieciński i Dominik Zadora. To właśnie oni wzięli udział w środowym (20 września) programie z cyklu Face2Face.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: PZPN przedstawił plan Michała Probierza. Do Roberta Lewandowskiego w najbliższym czasie nie poleci

Podczas panelu z Kwiecińskim i Zadorą do studia dodzwonił się Michał "Wampir" Pasternak. Ten opowiedział o konflikcie z drugim z wymienionych, nazywając go "Japońskim Dzbanem".

Później pierwszy z wymienionych udzielił wywiadu dla Fansportu, w którym zabrał głos właśnie na temat "Wampira". To potwierdziło, że zarówno Kwieciński, jak i Zadora mają z nim konflikt.

- C*** w d*** takim zachowaniom i tak dalej, bo dla mnie to jest pała zwykła i tyle. Naprawdę, on mówi do mnie, że jest wzruszony naszą historią i tak dalej, że on się bije z kolegami, w takim razie jest parówą zwykłą jak się bije z kolegami, czyli jest sprzedajną k**** zwykłą i takiemu tylko można podać - grzmiał Kwieciński.
- Można, można, ale to nie tak, że nagminnie się bijesz z kolegami (…), jeśli on mówi, że bił się z kolegami i niejedną walkę stoczył z kolegą, to jest to c****** zachowanie - odpowiedział w kontrze na słowa dziennikarza, który przyznał, że wielu sportowców decydowało się na to.

Konflikt obu panów trwa już od dłuższego czasu. Jednak dotychczas nie doszło do walki pomiędzy nimi, ale wydaje się ona nieunikniona.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić