LAK| 

Mogło nie być wielkiej miłości! Kamil Stoch zdradził ważny szczegół

6

Aż trudno w to uwierzyć, ale mogło nie dojść do związku Kamila Stocha z Ewą Bilan. Okazuje się, że na początku kobieta wcale nie patrzyła zauroczona w jego stronę, nie była nim zainteresowana! Jak to możliwe?!

Mogło nie być wielkiej miłości! Kamil Stoch zdradził ważny szczegół
Kamil Stoch z żoną (Instagram)

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są szczęśliwym małżeństwem do kilkunastu lat. Wielkie sukcesy nie zmieniły skoczka, cały czas pozostał skromnym zawodnikiem, który bardzo ciężko pracuje na własne trofea. Za sukcesem 34-latka niewątpliwie stoi żona Ewa, która wspiera męża w całej karierze.


Bardzo ci dziękuję Ewuniu za wszystko, kocham cię bardzo - mówił niejednokrotnie w przeszłości Kamil Stoch publicznie, na konferencjach, po zwycięstwach.

Niewiele osób wie jednak, jaka dzieli ich różnica wieku. Polski mistrz urodził się 25 maja 1987 roku. Jego żona jest starsza o 2 lata, gdyż urodziła się 1 stycznia 1985 roku.

Mogło nie być wielkiej miłości

Kamil Stoch poznał Ewę Bilan 15 lat temu w Planicy. Co ciekawe, oboje chodzili do tej samej szkoły, ale tam nigdy się nie spotkali. Przyszła żona skoczka była bowiem o dwie klasy wyżej. Na początku wcale nie patrzyła w jego stronę, nie była nim zainteresowana.

Ewcia była takim moim obiektem marzeń - mówił Kamil Stoch w "Pytaniu na Śniadanie". Żona szybko odpowiedziała: "starsza dziewczyna w liceum, wiesz jak to jest".
Nie patrzą w ogóle na tych młodszych, a młodsi z maślanymi oczami, prawda? Ale tak to się w naszym życiu potoczyło, że się później spotkaliśmy - dodał skoczek narciarski.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od 2010 roku. Obecnie to jedna z najbardziej lubianych par w świecie sportu. Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego na co dzień zajmuje się fotografią. I to właśnie pasja sprawiła, że oboje się ponownie spotkali.

Pojechałam robić zdjęcia z zawodów i tak się zdarzyło, że poznałam Kamila, który nie zakwalifikował się do konkursu - zaznaczyła Ewa Bilan-Stoch.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić