Można jej tego zazdrościć. Kwitnąca Ziętek na plaży

32

Marcelina Ziętek doskonale zdaje sobie sprawę, że sport to zdrowie. Regularnie ćwiczy, a efekty widzimy na każdym zdjęciu. Nauka Piotra Żyły nie poszła w las.

Można jej tego zazdrościć. Kwitnąca Ziętek na plaży
Można jej tego zazdrościć. Kwitnąca Ziętek na plaży (foto: Instagram)

Jak informują nas ostatnie badania, niemal jedna trzecia Polaków trenuje regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu. To niedużo, biorąc pod uwagę fakt, że sport to najlepszy sposób na poprawę stanu zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Kłopotów z regularnym treningiem nie ma Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły. 23-latka bierze przykład z reprezentanta Polski i wiele wolnych chwil wykorzystuje na aktywność fizyczną.

Efekty widoczne są gołym okiem. Ziętek regularnie wrzuca na media społecznościowe zdjęcia swojej sylwetki, która wygląda znakomicie. Marcelina jest obecnie w Kołobrzegu, a na Instatories widzimy, że mimo brzydszej pogody, humor jej nie opuszcza.

Przez kilka dni Ziętek wypoczywała nad Bałtykiem razem z Piotrem. Żyła musiał jednak wyjechać na zgrupowanie kadry, a Marcelina postanowiła zostać nad morzem. Razem ze swoimi pupilami korzysta z uroków plaż oraz Bałtyku.

Żyła i Ziętek oficjalnie razem

Od jakiegoś czasu Piotr Żyła i Marcelina Ziętek pokazują się już publicznie. Tym samym ukrócili plotki i nie ma już żadnych wątpliwości, że tworzą parę.

Ziętek od wielu lat związana jest z telewizją. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności. Na jej koncie są m.in. tytuły Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Na ekranie można ją było zobaczyć w produkcjach TVN: "Szkoła" i "19+".

Zobacz także: Afganistan. Michał Dworczyk dziękuje dziennikarce. "Wykonała olbrzymią pracę"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić