Murański chciał się bić z dziennikarzem. Jest nagranie

14

W poniedziałek (19 lutego) odbyła się pierwsza konferencja przed galą Clout MMA 4. Według relacji dziennikarza Łukasza Ekierta z kanału "Antyfakty", Jacek "Muran" Murański wszedł do jego pokoju i chciał się bić. - Mówi, że w końcu mnie dopadł - relacjonuje w mediach społecznościowych. Co było potem?

Murański chciał się bić z dziennikarzem. Jest nagranie
Murański chciał się bić z dziennikarzem. Jest nagranie (Instagram)

Kibice freak fightowych walk doskonale znają Łukasza Ekierta jako prowadzącego kanału Antyfakty, na którym między innymi pojawiają się rozmowy z zawodnikami. Dziennikarz od dłuższego czasu ma konflikt z rodziną Murańskich.

W maju głośno było o tym, że do wrocławskiego Sądu Rejonowego wpłynął prywatny akt oskarżenia, w którym Jacek Murański żąda od Łukasza Ekierta 200 tysięcy zł nawiązki, przeprosin ograniczenia wolności na rok i wykonywania w tym czasie prac społecznych.

Ich konflikt trwa do dziś, o czym świadczy sytuacja po poniedziałkowej konferencji prasowej Clout MMA 4. Według relacji dziennikarza Łukasza Ekierta z kanału "Antyfakty", Jacek "Muran" Murański wszedł do jego pokoju i chciał się bić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barcelona ma kolejny wielki talent. Po tym golu komentator aż krzyczał [WIDEO]
Siedziałem sobie w pokoju i jadłem kolację, a tu nagle wszedł do mojego pokoju Jacek Murański i chce się ze mną bić. Mówi, że w końcu mnie dopadł. Po tym jak stałem, nagle zaczynał wychodzić. Powiedział jeszcze czy wyjmę telefon i go nagram. Spełniłem jego życzenie - mówi Łukasz Ekiert z kanału "Antyfakty".

W odpowiedzi żona Jacka Murańskiego krzyczała na korytarzu, że Łukasz Ekiert jest... diabelskim podmiotem.

Awantura na konferencji Clout MMA

Pomimo licznych kontrowersji organizacje freakfightowe wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Już wkrótce w łódzkiej Atlas odbędzie się gala Clout MMA 4, podczas której do oktagonu wejdzie m.in. Marianna Schreiber. Chociaż jakiś czas temu żona polityka PiS zarzekała się, że jej noga nigdy nie stanie w klatce, dziś jest dumną członkinią federacji.

Schreiber na konferencji spotkała Lalunę, która w pewnym momencie przeszła do rękoczynów i uderzyła swoją rozmówczynię w twarz. Wówczas do akcji zmuszona była wkroczyć ochrona. Po incydencie Schreiber skomentowała zachowanie Laluny, wyznając przy okazji, że złożyła "wniosek o zakaz zbliżania".

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić