aktualizacja 

Namówiła męża! Justyna Kowalczyk-Tekieli w siódmym niebie

5

Warunki narciarskie w Zakopanem są bardzo dobra. Skorzystała z tego Justyna Kowalczyk-Tekieli i nie była sama! "To mi się podoba" - skomentowała na Instagramie.

Namówiła męża! Justyna Kowalczyk-Tekieli w siódmym niebie
(Instagram)

W ostatnich tygodniach Justyna Kowalczyk-Tekieli przebywała na zgrupowaniach kadry za granicą. Nic dziwnego, były tam bowiem świetne warunki. W naszym kraju pogoda była bardzo ładna, ale niekoniecznie sprzyjająca trenowaniu sportów zimowych.

Teraz już trasy w Zakopanem przyjmują narciarzy. Justyna Kowalczyk-Tekieli kilka dni temu pokazywała fotki z Czarnego Stawu Gąsienicowego. "Czyścimy dziś głowy od nart" - napisała wówczas.

Byłej narciarce udało się namówić męża do wyprawy na narty na jedną z tras. Na Instagramie zamieściła fotkę, na której Kacper Tekieli trzyma małżonkę "na barana". Utytułowana biegaczka jest zachwycona.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Justyna Kowalczyk-Tekieli jest już na sportowej emeryturze. Nadal nie rezygnuje nart. Trenuje kadrę reprezentacji Polski i szuka nowych narciarskich talentów. Kiedy jednak wraca do Polski, spędza czas ze swoim mężem.

Zobacz także: Koronawirus. Polska kadra wioślarzy utknęła na święta w Portugalii. "Przed wylotem mieliśmy negatywne testy"
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić