Waldemar Ossowski| 

Narzeczona Szpilki w klatce Fame MMA. Szykuje się głośna walka z Linkiewicz

9

Kamila Wybrańczyk od dłuższego czasu trenuje mieszane sztuki walki. Jej debiutancki występ w klatce odbędzie się prawdopodobnie na jednej z kolejnych gal Fame MMA. Narzeczona Artura Szpilki wyzwała do pojedynku Martę Linkiewicz.

Narzeczona Szpilki w klatce Fame MMA. Szykuje się głośna walka z Linkiewicz
Narzeczona Artura Szpilki zawalczy w Fame MMA (Instagram, @kamiszkolandia)

Likiewicz dla Fame MMA walczy od 2019 roku i do tej pory wygrała 3 z 4 pojedynków. Na ostatniej gali "Linkimaster" bez problemu rozprawiła się z Martą Rentel. Wcześniej pokonała m.in. Monikę Godlewską.

Kamila Wybrańczyk na gali w Łodzi pojawiła się w roli gościa specjalnego. Za kulisami trwają jej rozmowy z Fame MMA. Narzeczona Artura Szpilki ma już na oku pierwszą rywalkę.

Wybrańczyk po walce Linkiewicz z Rentel weszła do klatki, by wyzwać zwyciężczynie do pojedynku. - Czekam na ten moment, na ten dzień - odgrażała się Wybrańczyk. Z kolei opanowana Marta Linkiewicz odpowiedziała: - Lubię pieniądze. Możemy walczyć.

Pojedynki celebrytów zyskują w Polsce coraz większą popularność, a Fame MMA specjalizuje się w ich organizacji. W walce wieczoru ostatniej gali, która odbyła się Łodzi, Paweł "Popek" Mikołajuw pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka. Zwycięstwa w pozostałych pojedynkach odnieśli m.in. Marcin Najman czy Dawid Malczyński.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Kolejna kontuzja Artura Szpilki. "Skończy się następną operacją"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić