VDB| 

Natalia Janoszek we freak fightach? "Na grubo, zmiana wizerunku"

48

Natalia Janoszek za sprawą materiałów dziennikarskich przygotowanych przez Krzysztofa Stanowskiego stała się niezwykle popularna. Jednak niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. To nie oznacza jej końca w mainstreamie. Wiele wskazuje na to, że niedługo może stać się prawdziwą gwiazdą polskiego sportu.

Natalia Janoszek we freak fightach? "Na grubo, zmiana wizerunku"
Natalia Janoszek (Instagram.com)

W ostatnich tygodniach Krzysztof Stanowski przygotował kilka materiałów śledczych związanych z domniemaną karierą Natalii Janoszek. Dziennikarz odbył nawet podróż do Indii, aby w centrum Bollywood pytać o jej popularność. Prawda dla influencerki okazała się brutalna. Eksperci od wizerunku wprost mówią o tym, że jej kariera legła w gruzach.

Natalia Janoszek we freak fightach

Okazuje się jednak, że Natalia Janoszek ma jeszcze szansę zyskać na ostatniej fali popularności. Wojtek Kardyś w swojej analizie przedstawionej w mediach społecznościowych wskazał na to, iż jej nadzieją jest kompletna zmiana wizerunku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski o Natalii Janoszek: "Dzięki Stanowskiemu jest popularniejsza"
"Filmu Stanowskiego nie było, a teraz Natalie każdy kojarzy. Gdzie się nie pojawi, będzie szum. No to na grubo, zmiana wizerunku, jestem niegrzeczną dziewczyną, walki Fame MMA, nieważne co, ważne by o mnie mówiono, zakładamy kanał na YouTube, vlogi, czytanie hejterskich komentarzy czy inne commentery video, wszystko by o mnie mówiono i podgrzewanie tematu" - pisał ekspert.

Jak się okazuje, kariera we freak fightach to nie jest wydmuszka. Natalia Janoszek miała już wystąpić w klatce w organizacji Stars Fight MMA. Ta federacja miała być nową jakością freak fightów, a influencerka miała być jej jedną z największych gwiazd.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niestety nie doszło nawet do pierwszego wydarzenia Stars Fight MMA. Federacja zbankrutowała jeszcze zanim wystartowała, a przysłowiowym "gwoździem do trumny" była kompromitacja podczas pierwszej konferencji zapowiadającej galę.

Janoszek łakomym kąskiem dla Fame MMA

Temat debiutu Natalii Janoszek we freak fightach wydaje się być naprawdę realny. Portale tworzące profile sportowców i freaków już przygotowały profił influencerki i są przygotowane na ogłoszenie jej, w którejś z organizacji.

Oliwy do ognia podlał również ostatni stream Sylwestra Wardęgi na platformie Twitch. Zawodnik Fame MMA oraz głos tej federacji wprost powiedział, że chciałby porozmawiać z Natalią Janoszek. Widzi również dla niej miejsce we freak fightach, szczególnie biorąc pod uwagę jej niedoszły debiut.

Czy to oznacza, że niedługo zobaczymy Natalię Janoszek na jednej z gal? Wydaje się być to całkiem możliwe. W ostatnim czasie "upadłe" gwiazdy mają we freak fightach swoje pięć minut. Wystarczy wspomnieć o Robercie Karasiu, który jest mocno broniony przez Fame MMA w aferze dopingowej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić