Nazywają go "pantoflarzem". Zobacz, co podarował żonie

9

Akop Szostak wielokrotnie pokazywał już w swoich mediach społecznościowych, że bardzo zależy mu na żonie. Po walentynkach znany kulturysta i trener personalny opublikował zdjęcie ukochanej, który dostała od niego piękny prezent.

Nazywają go "pantoflarzem". Zobacz, co podarował żonie
Sylwia i Akop Szostak (fot. Instagram)

Akopa Szostaka można śmiało nazwać "człowiekiem-orkiestrą". 35-latek jest przecież trenerem personalnym, kulturystą, a kibice doskonale kojarzą go także z występów w MMA. Walczył dla takich organizacji jak m.in. KSW czy FEN.

Mimo że Szostak nie może narzekać na brak zajęć, ma czas dla swojej żony - Sylwii. Kilka dni po walentynkach opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które łapie za serce. Ukochana umięśnionego celebryty dostała od niego bukiet róż.

Kulturysta zdobył się też na nieco dłuższe wyznanie. Otóż przyznał się, że niektórzy nazywają go pantoflarzem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Jakby mnie ktoś złapał wózkiem widłowym". Sobiech po walce z Charzewskim na KSW 91
"Niektórzy nazywają mnie pantoflarzem. W końcu to takie nie 'męskie', kiedy pytasz żonę o zdanie przed podjęciem decyzji, bo kupujesz jej kwiaty albo dzielisz obowiązki. Mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli, czym jest związek" - napisał w instagramowym poście.
"Dla mnie właśnie to jest istotą związku, gdzie wspólnie dzielimy się szczęściem, smutkiem, jak i obowiązkami. Okazywanie szacunku i uczucia ukochanej osobie to nie słabość, to prawdziwe męstwo. To właśnie odróżnia chłopców od mężczyzn, mężczyzna nie boi się swoich uczuć" - dodał.

Komentarze wskazują na to, że Akop Szostak swoim wyznaniem zdobył jeszcze większe uznanie wśród fanów. "Zgadzam się z Tobą w stu procentach" - czytamy pod postem. "Czysta prawda Akop" - skwitował inny z użytkowników.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MABY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić