Nie żyje Dawid Błach. Słynny youtuber zmarł w wieku 31 lat

20

W nocy z piątku na sobotę sieć obiegły tragiczne wieści o śmierci popularnego polskiego youtubera - Dawida "DEV" Błacha. Jego bliscy wciąż nie mogą w to uwierzyć. To wszystko stało się tak nagle.

Nie żyje Dawid Błach. Słynny youtuber zmarł w wieku 31 lat
Na zdjęciu: Dawid Błach (Instagram, dev1tv)

Dawid Błach miesiąc temu skończył 31 lat. "DEV" przez lata był jednym z wiodących youtuberów związanych z FIFĄ i EA FC 24, a także jednym z członków ekipy Fantasy, do której należą również Korneliusz "N3jxiom" Rzeźwicki, Jakub "Jcob" Weber czy też Patryk "Lachu" Lach.

"DEV" z zaangażowaniem prowadził swoje kanały w mediach społecznościowych, a wolny czas spędzał z rodziną. Youtuber miał żonę i dwuletniego synka. Bardzo chętnie pokazywał swoje życie w social mediach i miał rzeszę oddanych mu fanów.

Informacja, że Dawid Błach nie żyje wstrząsnęła polskim internetem. Tym bardziej dlatego, że to wszystko nadeszło tak nagle. Oficjalna przyczyna śmierci wciąż nie jest jeszcze jednak znana.

Jego bliscy i przyjaciele są pogrążeni w żałobie. Wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało i bardzo proszą o uszanowanie prywatności w tym bardzo trudnym dla wszystkich momencie.

"W piątek straciliśmy naszego przyjaciela. Odszedł Dawid "Dev" Błach. W takich sytuacjach ciężko napisać coś więcej… Łączymy się w bólu z żoną, synem oraz resztą rodziny" - mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu ekipy Fantasy, opublikowanym przez Patryka Lacha.

"Oni najlepiej wiedzą jak kochającym i po prostu dobrym człowiekiem był Dawid i jak wielka jest to strata dla nas wszystkich. Spoczywaj w pokoju. Widzowie, prosimy Was o uszanowanie prywatności bliskich Deva" - apelują członkowie ekipy Fantasy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MABO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić