o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
VDB
|

Niedawno został posłem. Teraz chce się sprawdzić w ringu

13
Podziel się

Łukasz Mejza niedawno został mianowany posłem RP i choć w polityce jeszcze nie zrobił wielkiej kariery to pretenduje do miana najbardziej barwnej postaci polskiej polityki. Dlaczego? W pierwszym tygodniu swojej kadencji wyraził chęć sprawdzenia się w ringu. Czy w takim razie doczekamy się pierwszego posła w walce typu freak fight?

Niedawno został posłem. Teraz chce się sprawdzić w ringu
Łukasz Mejza chce walczyć w ringu (Instagram.com)
bDYTCxqZ

Łukasz Mejza do Sejmu wszedł nieco bocznymi drzwiami. Chociaż pierwotnie jego wynik nie predysponował go do tytułu posła RP, to skorzystał z tragedii. Mianowicie, po długiej walce z chorobą zmarła posłanka PSL - Jolanta Fedak. Z tej samej listy w województwie lubuskim startował młody lubuski polityk i dzięki zajęciu drugiego miejsca podczas wyborów wskoczył na miejsce zmarłej posłanki.

Wiele wskazuje, że młody lubuski polityk z miejsca chce zostać jedną z najbarwniejszych postaci polskiej polityki. Aby tak stwierdzić wystarczy spojrzeć na jego wpisy w mediach społecznościowych, które bardziej pasują do zawodnika sportów walki niż polityka.

bDYTCxrb
"Jak wchodzić to tylko z przytupem", "Let's get ready to rumble" - to tylko pierwsze z brzegu podpisy Mejzy pod jego postami.

Mejza. Sportowiec czy polityk?

Okazuje się jednak, że początkujący polityk ma coś ze sportami walki wspólnego. W mediach społecznościowych nie brakuje kontentu typowo sportowego. Możemy zobaczyć chociażby urywki z jego treningów bokserskich czy przydomową siłownię, na której pracuje nad swoją muskulaturą.

bDYTCxrh
"Siemanko, Lubuskie! Pobudka o 5:00, czytanie, napisanie kilku interpelacji Radnego w Waszych sprawach [na dzisiejszą sesję] i czas na poranny trening... Ciężkie ciosy bokserskie, a za chwilę kilka ciężkich ciosów intelektualnych!" - pisał niedawno lubuski polityk.
"Tydzień pełen konkretnej pracy kończę katowaniem na przydomowej siłce!" - pisał na Instagramie Mejza.
bDYTCxri

Chociaż Łukasz Mejza debiutuje na ogólnopolskich salonach to w lubuskiej polityce jest dosyć znany. Zasłynął ze swoich barwnych wypowiedzi na sesjach Sejmiku Województwa, kiedy to chwalił się swoimi atakami słownymi na Marszałek Województwa - Elżbietę Polak.

Pierwszy poseł RP w FAME MMA?

bDYTCxrj

Łukasz Mejza swoją przygodę w Sejmie zaczął dosyć nietypowo. Chociaż jego nietypowe wejście do parlamentu wywołało małe zamieszanie i pojawiał się w wielu mediach to tak naprawdę nic konkretnego o swoich działaniach nie powiedział. Oczywiście poza kilkoma ogólnikami jak to, że będzie działał na rzecz gospodarki, samorządu i rolnictwa.

Natomiast w mediach społecznościowych nowy poseł zadeklarował co innego. Mianowicie chciałby sprawdzić się w ringu podczas walki charytatywnej. Chęć takiego starcia wyraził na swoim Instastory, na którym zrobił dosyć jednoznaczną ankietę.

Zresztą wygląda na to, że bezpartyjny poseł chciałby, aby w Sejmie bano się jego umiejętności pięściarskich. O czym może świadczyć udostępniany przez Mejzę wpis jednego z dziennikarzy tygodnika "Wprost".

bDYTCxrk
"A poważnie: Mejza to gromny facet, z którym malo kto chciałby mieć do czynienia, gdyby się wkurzył. Raczej nikt z Sejmu" - opisał lubuskiego polityka na Twitterze Marcin Dobski.

Czy to oznacza, że niedługo możemy zobaczyć pierwszego posła w walce typu freak fight na jednej z gal sportów walki? Łukasz Mejza z pewnością byłby łakomym kąskiem dla takiej federacji jak FAME MMA, do której wydaje się, że pasuje całkiem dobrze pod kątem jego aktywności w mediach społecznościowych. Obecnie jest to największym atutem jego działalności politycznej.

Zobacz także: KSW 59. Szybkie zwycięstwo Pudzianowskiego. "Byłem załamany po informacji o problemach Bombardiera"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYTCxrC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
kulfon
4 tyg. temu
co toto jest?:D czekamy z niecierpliwoscia na walke z Najmanem :D
miecio
4 tyg. temu
serio?:D gosc moglby startowac z malyszem we Freak fight ale nie ze szpilka. Artur balby sie go dotknac zeby nie skrzywdzic faceta :D
drumandi
2 miesiące temu
No to Marcin będzie miał godnego przeciwnika. Już mu kibicuję 👍
bDYTCxrD
Zenek
2 miesiące temu
Słabo to wygląda .
anna
2 miesiące temu
To będziemy mieć wejście smoka.........
Juhas
2 miesiące temu
W polityce osiągnął już wszystko ... co mógł. Teraz czas na nowe wyzwania. Hura.
Hans
2 miesiące temu
Ponoć pierwszy sekretarz też coś ćwiczy!
zzz555
2 miesiące temu
Do klatki wpuścić, zamknąć na klucz, klucz wyrzucić.
Konstytucjoła...
2 miesiące temu
Posłowie do klatki? Świetny pomysł. Zabierzcie jeszcze ze sobą rząd, prezydenta i senatorów. Dobrze się tam zamknijcie i wyrzućcie gdzieś daleko klucz. Naród sobie wybierze nowych.
czaja
2 miesiące temu
Na filmiku widac ze szybsza od goscia jest moja 12-letnia corka. Moze to kamuflaż ;)
Edek
2 miesiące temu
No co ,fuchę posla sobie zalatwi to teraz ma czas na realizacje hobby .
janczi
2 miesiące temu
Do Biedry na kasę niech idzie, jak mu się nudzi.
jaman
2 miesiące temu
Tak się nudzą osłowie w knesejmie, że potrzebują rozerwać się tak czy siak. Pod rozwagę kłupim jak dziurawy gumofilc wyborcom.
bDYTCxrv
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić