Niesamowity wyczyn Kamila Stocha sprzed lat. Teraz to nie do pomyślenia

0

Kamil Stoch robił wrażenie na trenerach i ekspertach związanych ze skokami narciarskimi już nawet wtedy, gdy miał 12 lat. Nic dziwnego, bo to co robił, było niesamowite.

Niesamowity wyczyn Kamila Stocha sprzed lat. Teraz to nie do pomyślenia
Kamil Stoch (Instagram)

Kamil Stoch obok Adama Małysza jest najlepszym polskim skoczkiem w historii. W każdym sezonie daje o sobie znać, a nawet jeśli ma słabsze chwile, to i tak punktuje w zawodach Pucharu Świata. Rokował dobrze już od najmłodszych lat.

Pochodzący z Zębu skoczek trenował na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. "Super Express" przypomniał historię sprzed lat, kiedy Kamil Stoch ważył zaledwie 30 kilogramów i mierzył 138 centymetrów.

Wyróżniał się wśród swoich równieśników. Był znakomity, bo już w tym wieku potrafił oddać skok na odległość 128 metrów. Z pewnością taki wynik dodał mu pewności siebie i sprawił, że Stoch bardziej uwierzył w siebie.

Często bywa tak, że obiecujący młodzi zawodnicy wśród seniorów nie potrafią się odnaleźć. Tak jednak nie było z Kamilem Stochem. Polski skoczek z każdym rokiem skacze lepiej, eliminuje kolejne błędy i sięga po kolejne trofea.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: szokujące sceny. Piłkarze niemal zlinczowali sędziego!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić