Niespodzianka dla kibica. Tak wygląda hot dog kupiony w Katarze

168

Ci wielbiciele piłki nożnej, którzy zdecydowali się na wyjazd do Kataru, między rozgrywkami mają do dyspozycji raczej szybkie i niekoniecznie zdrowe przekąski. Dodatkowo nie wszyscy sprzedawcy postępują uczciwie. Jeden z kibiców przedstawił mało apetyczny dowód.

Niespodzianka dla kibica. Tak wygląda hot dog kupiony w Katarze
Tak wyglądał hot dog, który jeden z kibiców zakupił od sprzedawcy z Kataru (Twitter, @TheSuperAJ)

Już wcześniej to, co jedzą kibice tegorocznego mundialu, stanowiło przedmiot dyskusji i analiz. Swoje trzy grosze dołożyła między innymi polska ekspertka od zdrowego żywienia Katarzyna Bosacka.

Mundial 2022. Takiego hot doga otrzymał kibic, był w szoku

Mieszkańcy Kataru bez wątpienia wzbogacą się na miłośnikach piłki nożnej, którzy zapragnęli na własne oczy śledzić rozgrywkę. Niestety, niektórzy z nich zwietrzyli w obecności tak licznych cudzoziemców okazję do zarobienia pieniędzy niekoniecznie uczciwą drogą.

O tym, że nie wszyscy oferują kibicom usługi na odpowiednim poziomie, boleśnie przekonał się jeden z kibiców. Po tym, kiedy rozwinął papier, w który zawinięta była zakupiona przez niego przekąska, jego oczom ukazał się opłakany widok.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak się okazało, bułka, w której schowana była kiełbasa, nie należała do najbardziej świeżych. Wręcz przeciwnie, już na pierwszy rzut oka można stwierdzić jej czerstwość. Nie to jednak pozostawało się najgorsze – mięso, które znajdowało się wewnątrz, okazało się fatalnej jakości.

Widok hot doga tak złej jakości zbulwersował kibica i innych świadków sytuacji do tego stopnia, że jedna z nich postanowiła zrobić przekąsce zdjęcie. Opublikowała je również w mediach społecznościowych, przez co sytuacja nabrała rozgłosu. Co dodatkowo zaskakuje, oszukany klient nie nabył produktu od przypadkowego ulicznego sprzedawcy, lecz na terenie stadionu.

Mam zatrucie pokarmowe, patrząc na to.
Czy to kubańskie cygaro?
Wygląda na to, co mój pies serwuje na swoim porannym spacerze – pisali zbulwersowani użytkownicy Twittera pod zdjęciem hot doga.
Zobacz także: Zobacz też: Hot dogi niszczą mózg
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić