aktualizacja 

Nokaut przed meczem klubu Polaków. Padło na kierowcę

0

FC Augsburg zagrał w ostatniej kolejce Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Tego meczu nie będzie dobrze wspominać kierowca autokaru klubowego Yildiz Zekeriye.

Nokaut przed meczem klubu Polaków. Padło na kierowcę
Piłkarze FC Augsburg przed meczem (Facebook, Facebook)

Zekeriye, zgodnie z rytuałem, przywiózł Rafała Gikiewicza, Roberta Gumnego oraz pozostałych zawodników FC Augsburg na stadion. Drużyna Polaków zremisowała na nim 1:1 z Eintrachtem Frankfurt.

Piłkarze przed meczem wyszli z autokaru i udali się do szatni. Zajęli się takimi obowiązkami jak przygotowanie do gry, zapoznanie z warunkami na boisku i wreszcie rozgrzewką. W tym czasie kierowca został przy autokarze i jak opisuje dziennik "Augsburger Allgemeine", doszło tam do skandalicznego wydarzenia.

Zekeriye starł się z ochroniarzem pracującym na stadionie. Zwaśnione osoby wdały się w ostrą bójkę i w niej kierowca miał zostać powalony na ziemię ciosem głową. Na zdjęciu widać, że miał on problem z podniesieniem się po nokaucie.

Do poszkodowanego zostali wezwani ratownik medyczny i lekarz klubowy FC Augsburg. Zekeriye został odwieziony do szpitala, a sprawę bójki bada lokalna policja. Na razie potwierdziła ona, że faktycznie pod stadionem w Augsburgu doszło do takiego niebezpiecznego incydentu.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić