LAK| 

Norman Parke podgrzewa atmosferę. Wyśmiał Don Kasjo w sieci

45

Nie milkną echa kontrowersyjnej walki Don Kasjo z Normanem Parkiem na FAME MMA 10. Irlandczyk postanowił mocno podgrzać atmosferę w sieci i dorzucił mema wyśmiewającego jego rywala.

Norman Parke podgrzewa atmosferę. Wyśmiał Don Kasjo w sieci
Norman Parke / KSW (Materiały prasowe)

Ogromne kontrowersje towarzyszyły walce Kasjusza Życińskiego z Normanem Parkiem. Polak nie mógł pogodzić się z - jego zdaniem - błędnym werdyktem sędziów.

Walka trzymała w napięciu do ostatniej minuty. Nie brakowało soczystych ciosów, a lepsze wrażenie sprawiał Kasjusz Życiński. Dlatego gdy zakończył się pojedynek, wielu fanów, szefowie Fame MMA i sam Don Kasjo byli przekonani, że to właśnie Polak wygrał.

Sędziowie mieli jednak inne zdanie i triumfatorem ogłosili Normana Parke'a. Rozpętała się wielka awantura. "Boxdel", szef Fame MMA, zapowiedział, że zostanie złożony protest i rzucił mikrofonem w oktagonie. Pretest Polaka nic nie dał. Parke mógł cieszyć się ze zwycięstwa, za które zdobył m.in. pas króla i kilogramową sztabkę złota

Parke wyśmiał Don Kasjo

Pojedynek nadal wywołuje sporo emocji. Jeden drugiego dogryza, podgrzewając tym samym atmosferę. Parke wrzucił do sieci wyśmiewającego jego rywala.

Warto dodać, że 11 września w Sofii Parke stoczy kolejną walkę dla polskiej organizacji, o czym w sieci spekulowało się już od kilku dni. Tym razem związał się EFM Show. W stolicy Bułgarii "Stormin" zmierzy się z reprezentantem gospodarzy Vladislavem Kanchevem. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii półśredniej (do 77 kg).

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić