Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Nowe wyzwanie Joanny Jędrzejczyk. Wiele gwiazd na korcie

3
Podziel się

Joanna Jędrzejczyk w piątek wzięła udział w mistrzostwach Polski dziennikarzy i sportowców w padla. W mediach społecznościowych widać, że bawiła się doskonale.

Nowe wyzwanie Joanny Jędrzejczyk. Wiele gwiazd na korcie
Joanna Jędrzejczyk (Instagram)
bFdVMuZh

Większość kibiców odzwyczaiła się już od widoku Joanny Jędrzejczyk w oktagonie. Po raz ostatni pojawiła się na gali UFC w Las Vegas, jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa w 2020 roku. 34-latka przegrała co prawdą z Chinką Zhang Weili, jednak ich walka zachwyciła cały świat.

Od tamtej pory nie wróciła już do oktagonu. Z powodu bierności w UFC, kilka dni temu Joanna Jędrzejczyk wypadła z rankingu najlepszej organizacji MMA na świecie.

bFdVMuZj

Dobry nastrój nie opuszcza jednak Jędrzejczyk, która chłonie życie garściami i jest bardzo aktywna zawodowo. W piątek wzięła udział w mistrzostwach Polski dziennikarzy i sportowców w padla. Całość skrupulatnie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Na imprezie organizowanej przez dziennikarza Kanału Sportowego Tomasza Smokowskiego, pojawiło się wiele znanych twarzy, na czele z Piotrem Gruszką, Łukaszem Jurkowskim czy Klaudią Jans-Ignacik.

Co za dzień. Pełen sportowych emocji, nowych doświadczeń i kontaktu ze wspaniałymi ludźmi. Dziękuję za pokazanie mi tej nowej ale jakże super dyscypliny, o której wcześniej w ogóle nie słyszałam. Z chęcią zrobię to ponownie - napisała Jędrzejczyk.
bFdVMuZp

Kiedy powrót do UFC?

Joanna Jędrzejczyk walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej. Do oktagonu prawdopodobnie wróci w marcu 2022 roku. Wtedy także zostanie przywrócona do rankingu.

Zobacz także: Groźna choroba wróciła do Polski. Prof. Simon komentuje
bFdVMuZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Ilinois
2 miesiące temu
A gdzie te gwiazdy ?
Dan
2 miesiące temu
Fajna jest
Yang Sze
2 miesiące temu
Choć Aśka pałka czeka już bardzo twarda czekam 😍
bFdVMuZL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić